Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Astoria térségêben ismét...

Az Astoria térségêben ismét balkáni hangulatok uralkodnak,a fővárosiak mikor unják már meg ezt a mérhetetlen mennyiségű retket és csövest?

Figyelt kérdés

2022. okt. 8. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Ha karigeri helyett valamilyen módon egy fideszes főpolgármestert neveznének ki, egyből megunnák.
2022. okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

"csövest"



"Senkit nem hagyunk az út szélén"


No bizony a karácsony kormány ALKALMATLAN!!! őőő ja várj fidesz kormány van ahol 425forint egy euró pedig egyszer valaki megmondta 307 forintos árfolyamnál ha 300 forint felett az euró a kormánynak le kell mondania.

2022. okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

/2 Nem kell a rizsa, hajléktalanok mindig is voltak. Máskérdés hogy korábban ezekről a helyekről elküldték őket.


Ugyanakkor a mocsok és a kosz is a kormány hibája ugye?

2022. okt. 8. 08:11
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Tarlós alatt is jártam a városban. Volt mocsok és kosz bőven akkor is, nem csodaváros volt.
2022. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Budapesten tanultam, éltem, azóta pedig évente visszajárok. Alapvetően ugyanolyan mocsok van mint 20 éve. Annyi változott, hogy a Fidesz politikája miatt egyre többen csúsznak le a létminimum alá és lesz hajléktalan belőlük.
2022. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Már elég rég meguntam és igyekszem legalább a magam kis szintjén azért küzdeni, hogy jobb legyen a hajléktalan-ellátás és hogy nehezebb legyen utcára kerülni. Egy hajléktalan nem az utca mocska, amit el kell onnan takarítani, hanem egy ember, akinek segíteni kell felállni. Az mondjuk kevéssé érdekel, hogy mit gondol a városról valaki Büdöskepusztáról, aki 2 évente egyszer azért jön, mert helyben csak egy Coop van és már leszakadt a gyerek lábáról a cipő.
2022. okt. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6 Egy alkoholista csöves,aki a saját hugyába fetreng nem az utca mocska? Akkor mi a tököm?
2022. okt. 8. 12:39
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
@7 Egy ember, aki jellemzően mentális betegség, állami gondozás vagy egy rossz válás eredményeképp került oda.
2022. okt. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#8 Van ilyen is, de a többség az alkoholizmus miatt.
2022. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos sok hajlèktalan, az tehet arról, hogy az lesz. Mèrhetetlen mennyisègű pia stb.
dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!