Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Astoria vajon megkérdezi...

Az Astoria vajon megkérdezi Budapest lakosságát, vagy legalább az 5. kerületét, hogy milyen vendégeket fogadhat? És az Astoria tulaját halálosan megfenyegetik, ha kiderül, hogy külföldiek szállnak meg nála?

Figyelt kérdés
Csak egyszerűen nem fér a fejembe, hogy a rongálás és a halálos fenyegetés hogyan fér bele abba, ha egy panziós olyan vendégeket hív, akikről nem kérdezte meg a helyieket. Még durvább, ha az agresszióhoz a miniszterelnök személyesen gratulál, mintha az agresszorok csak a véleményüket fejezték volna ki.
2017. okt. 14. 12:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%
Már összehasonlítani egy akkora nagy agglomerációt és egy falut. Nyilván a falu lakói közösséget alkotnak, akik nem engednek be teljesen más kultúrából származó idegen valakit. Budapest meg már egy kevert moslék, annyi ott a néger, arab, ázsiai, hogy a kutyának sem tűnne fel, hogy a Hotel Astoria vendégül lát pár napra néhány menekültet.
2017. okt. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
68%
Cry me a river
2017. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%
Lemaradtam valamiről vagy ez is csak újabb migránsozás akar lenni?
2017. okt. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Molyember ***** válasza:
91%
Szokásos fideszes jellemtelenség. 2006-ban hazafiak gyújtogattak, most felforgató lipsik támadják az alkotmányos rendünket. A tanárok kockás inges Soros-bérencek, Őcsény lakói viszont érthetően fejezték ki magukat. Az egyértelmű, hogy egy párt nem beszél az érdekei ellen, a baj a szellemi fogyatékosokkal van, akik magukévá teszik a baromságot, és fel sem tűnik nekik, hogy hülyének nézi őket a saját pártjuk (ezek szerint okkal).
2017. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

# 1


Tehát akkor faluban egy panziótulajdonosnak kötelessége kikérni a lakosok véleményét, hogy kiket üdültethet ott? Mások arrafelé már a törvények? A halálos fenyegetés is megengedett ilyen esetben, mert az egy falu?

2017. okt. 14. 13:45
 6/28 anonim ***** válasza:
7%

#5 A törvények nem másak, de a szokások viszont igen. Nyilván egy nagyvárosban el tud vegyülni a kisebbség is, és megfér egymás mellett több párhozamos kultúra is. Egy faluban meg íratlan szabály, hogy a közösség minden tagjának alkalmazkodnia kell az alapvető normákhoz, pl. hogy olyan embereket nem szállásol el egy a saját panziójában sem, akiktől a többiek félnek esetleg, mert rosszat hallottak róluk a TV-ben (terrorizmus, utcai késelések, nemi erőszak). Ami lehet, hogy alaptalan félelem, de mégis benne van a lakókban, és erre tapintattal kell lennie a fogadósnak.


És ez nem csak Magyarországon van így, hanem minden országban. Én is voltam már muszlim országban, és a nagyvárosokban éreztem csak biztonságban magam, mint idegen, ahol megszokott jelenség volt az európai turizmus. Egy arab faluba be nem mertem volna tenni a lábam, hacsak nem egy olyan falu ami nevezetesség és turizmusra épül.

2017. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%

"Nyilván a falu lakói közösséget alkotnak, akik nem engednek be teljesen más kultúrából származó idegen valakit."


Látom te sem jártál még a nagykörúton kívül. Falut csak képeslapon láttál, ugye?

2017. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
5%
#7 3 faluban is laktam már, 3 vidéki megyeszékhelyen, 1 vidéki kisvárosban és Budapesten is, ja és külföldön is, nagyokos :D Asszem tapasztaltabb vagyok mint te.
2017. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

"#7 3 faluban is laktam már, 3 vidéki megyeszékhelyen, 1 vidéki kisvárosban és Budapesten is, ja és külföldön is, nagyokos :D Asszem tapasztaltabb vagyok mint te."


Ha az lennél, nem írnál ilyen idióta baromságokat. Senkinek semmi baja nem lett volna baja soha a 20. vagy a 21. században egy ilyen dolgokkal, hogy külföldi gyerekeket nyaraltatnak egy faluban, ha nincs ez a röhejes kampány ellenük.

A szülőfalumban a migránsos hiszti előtt is élt egy muszlim házaspár, a kutya valagát se zavarta, soha nem hallottam velük kapcsolatban semmi olyat, hogy utálni kéne őket.


Neked valami elb..szott középkori világképed van és valamiért azt hiszed, hogy egy faluban mindenki ilyen betegségben szenved mint te.

2017. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi baja nem lett volna soha*
2017. okt. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!