Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy 32 évvel a...

Miért van az, hogy 32 évvel a Rendszerváltás után ebben az országban nincs pénz semmire?

Figyelt kérdés

Szar a fizetés, szar az egészségügy, szar a tömegközlekedés, az utak össze-vissza vannak foltozgatva, szar az oktatás, olyanok vagyunk mint Kuba ahol rohad minden, mert semmire sincs pénz. Csak még Kuba egy harmadik világbeli sziget, ahol még mindig kommunizmus van, mi itt vagyunk Európa közepén az EU-ban.


Hol az a sok mani? Miért olyan minden, mint a putriban?



2022. okt. 8. 19:47
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
0%

jaja azt mondja a kis dobrevkommacs, hogy orbán dúlás :DD


mond csak mit csinált a libajnai elmebeteg amikor államcsőd közeli helyzetben egy ország kiáltotta : SOHA TÖBBET BALOLDAL?

csak nem elhúzott fraciaországba igazgatónak?

2022. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
95%

"A világ top 20%-ba tartozunk."

Csak kíváncsiságból: mely országok tartoznak szerinted a top 20%-ba? Hová sorolsz bennünket?😀

2022. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
91%
425 Ft-s euróval kussolhatnál nyalóka, de nagyon!!!
2022. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

#23


Az a baj, az ilyen krumplizabálóknak mindegy mit mondasz, ő úgyis megmondja, hogy a bal oldal esetén minden is rosszabb lenne :D


Nem a valóságon sír, hogy 423 az Euro, hanem örül, hogy csak ennyi, mert ha a bal oldal lenne akkor sokkal több lenne... Igazi agymosottak... :D

2022. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
A horvátok jóval utánunk léptek be, és jövőre euróval fizetnek, ez az idióta meg itt összelelkesedi magát a kiadott PR. anyagból...!
2022. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%
25# hozod az átlag fideszes átlag alatti értelmi szinvonalát, de nagyon keményem😃😃
2022. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
19%

Jártál te már Kubában?


Magyarországon sokkal jobb az infrastruktúra.


Ha megnézzük, hogy milyen az állami egészségügy, oktatás, úthálózat, államigazgatás, közszolgáltatások színvonala, akkor a hasonló gazdasági fejlettségű országokat érdemes megnézni, hogy ők mit tudnak ebből kihozni (pl. Szlovákia, Lettország, Lengyelország, Horvátország).

2022. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
A budapesti belvárosban szerintem látványosan sokat javult a tömegközlekedés - a többivel egyetértek.
2022. okt. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
2%

"25# hozod az átlag fideszes átlag alatti értelmi szinvonalát, de nagyon keményem😃😃"


keményen hozod a nagyhanggal vörös fejjel köpködve ordító 8 általánost kegyelemre megkapó DK-s trollt


azt üvöltötted, hogy 420 az euró ÓRBÁÁÁÁÁN

én meg csak finoman jeleztem, hogy gyurcsány szeretett édesgazdád alatt negyedakkora fizetés mellet volt 300

reagálj csahos! ez hogy van?!

reagálni kell nem személyeskedni, bár tudom, hogy 8 általánossal ezt vélhetően nehéz felfogni

ezért vagyok ilyen türelmes veled :)

2022. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
12%

#18

Antall, Boross inkább volt baloldali.

2022. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!