Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népszámlálást kötelező...

A népszámlálást kötelező kitölteni?

Figyelt kérdés
Kaptam én is levelet, de nincs sok kedvem hozzá. Úgy általában nem akarok semmi információval hozzájárulni a kormány adatgyűjtéséhez.
2022. okt. 12. 22:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Igen
2022. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Jó, hogy csak kb ötvenszer kérdezte már valaki. Igen, kötelező, és nem a kormány adatgyűjtése ez, de hát lehet itt magyarázni bármit is...
2022. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Kőtelező.

Vagy kitöltöd, vagy kijönnek, hogy diktáld le a számláló biztosnak.

Ha hamis az adat, vagy nem adod le valahogy, megbüntetnek.

2022. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
12%
Igen, mert diktatúra van.
2022. okt. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

"Ha hamis az adat, vagy nem adod le valahogy, megbüntetnek."


De miért? 1. Honnan tudják, hogy hamis az adat, 2. mi van, ha én nem akarok megosztani magamról dolgokat?

2022. okt. 12. 22:14
 6/19 anonim ***** válasza:
24%
#5. Senki le sem szarja, hogy vérpistike miért szeretne inkognitóban maradni, a népszámlálás közérdek. Remélem, lesz kapacitás az összes ki nem töltő seggarcot szénnébírságolni. :))
2022. okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%

Gyanús már ez a sok népszámlálós kérdés.

Meg az egész népszámlálás gyanús. (Pont ma csináltam meg)


Kb 2 perc az egész.


Mire használja a netet?


-mysql szerver futtatás?


-programozás, app fejlesztés?


Igen, de nem jelöltem be...

2022. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Én levelet se kaptam senkit nem büntetnek meg sokan nem töltik ki jó hogy, majd 24 órában várom a biztosukat mert egy levelet se küldenek.Meg kodot raktak a netes oldalra.
2022. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

#8. Nem kell a levélre várni, ügyfélkapu regisztrációval simán kérhetsz kódot itt:

[link]


És már töltheted is, nincs kifogás.

2022. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Aki itt azt gondolja, a kormány (a jelenlegi hatalom) nem tud meg valamit, ha eltitkolják, annak fogalma sincs a valóságról.

Ez a mese nem arról szól, hogy megtudják-e, menő manó mivel játszik, mit olvas (ha egyáltalán) és milyen portálokat látogat. Ez arról szól, hogy van egy szervezet, amelynek - elvben - az a dolga, hogy minden olyan adatot összegyűjtsön a országról, aminek alapján el lehet dönteni, miféle gazdaságot érdemes építeni. Az egy teljesen más kérdés, hogy egy hataloméhes kormány nem erre használja. Az ilyen adatok azonban másrészt maga a történelem.


Ne tölts ki semmit, és te leszel az ország egyik meghamisítója. Tök mindegy, mit gondolsz, mit gondol más, akkor is így van. Lehet mondani, az a tudatlan hőbörgők országa, ahol titkolják, amit nem kéne, és nyilvánosságra hozzák, ami senki másra nem tartozik. Késégtelen, kellene valami tudás ennek a megkülönböztetésére. De ha nincs, hát mit tegyünk...

2022. okt. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!