Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a baloldal kormányozna...

Ha a baloldal kormányozna kötelező lenne a népszámlálás?

Figyelt kérdés
Ugye a baloldal nem diktatórikus mint a fidesz. Szóval ha a baloldal kormányozna akkor a népszámlálás önkéntes lenne? Vagy a baloldal is kötelezővé tenné?

2022. okt. 13. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig kötelezö volt, jó napot!
2022. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy az. Szerinted mégis mi értelme lenne egy önkéntes népszámlálásnak?
2022. okt. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Természetesen akkor is kötelező lenne. Semmi köze a kötelezőségének ahhoz, hogy a Fidesz törekvései diktatórikusak.
2022. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Nyilván kötelező lenne. Talán az lenne más, hogy ők kommunikálnák a valós okait a mostani névvel beazonosított, népszámlálás mögötti valós szándékot. Valamint azt, hogy nevünkkel beazonosított adatok pontosan hova kerülnek, kik fogják és mire felhasználni. Legalábbis én ezt várnám egy normális kormánytól. Az biztos, hogy ez a népszámlálás nagyon furcsa. Az ingatlanokkal a jövőben valami cél van kitűzve annyit megérdemelne Európa lakossága. hogy nyíltan beszélnek erről a politikusok nem a hátunk mögött szavazgatják meg mindenféle társadalmi egyeztetés pláne felhatalmazás nélkül az életünket gyökereiben megváltoztató Fit for 55 vagy a teljes lehallgatásunkat jelentő törvényeket mint amilyen a Chat control is.
2022. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó válaszoló, nincs igazad! Ezek a kérdések mind megegyeznek az unios elvárásoknak, más országokban is ilyen kérdések vannak.

Stwtisztikai összesített adatokwt fognak nézni. A KSH-hoz mennek az adstok, nem a kormányhoz. Több, mint 100 éve van népszámlálás amúgy, utoljara 10 éve volt.

A rezsi európai szinten még mindig itt a legalacsonyabb, de ennek semmi köze a népszámláláshoz. Hangsúlyozom, összesítve nézik!


(Egyébként en is dolgoztam kontrollingesként, és rengeteg statisztikai adatot készítettem, gyűjtöttem, kimutatásokat csináltam, amik mentek összesítve a vezetők felé. Nagyon sokat segített, hol kell odafigyelni, javítani, változtatni. Az adatgyűjtés hasznos dolog.)

2022. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Miért, 4o évvel ezelott se volt népszámlálás szted?

Ennek semmi köze, ki van kormányon.

2022. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"ők kommunikálnák a valós okait a mostani névvel beazonosított, népszámlálás mögötti valós szándékot. Valamint azt, hogy nevünkkel beazonosított adatok pontosan hova kerülnek, kik fogják és mire felhasználni. Legalábbis én ezt várnám egy normális kormánytól. "


Biztos, hogy (legalább) ezt már végigolvastad?

[link]

2022. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!