Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vissza fogják állítani a...

Vissza fogják állítani a sorkatonaságot?

Figyelt kérdés

Orbán Viktor tegnap bejelentést tett róla, amiben arra utal, hogy vissza kéne a katona szellemet állítani a magyarokban, meg több más környező ország is így tett már, stb.

Ez azt jelenti, hogy hamarosan ismét sorkatonaság lesz Magyarországon?



2022. okt. 16. 12:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
És miért lehetne nagyon is visszaállítani a sorkatonaságot, mi értelme lenne, amikor már akkor sem volt semmi? Állítsa vissza a retkes faxom, akinek kell.
2022. okt. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt nem értem, azok a debilek, akik folyton a sorkatonaság visszaállítását szorgalmazzák, miért nem jelentkeznek önkéntesen a honvédségbe?


Lehet most is jelentkezni, bárki lehet katona, aki szeretne!


Ha annyi önkéntes katonánk lehetne, ahány sorkatonaságot szorgalmazó idiótánk van, már a miénk lenne a térség egyik legnépesebb hadserege! :-)))

2022. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy a CÖF már szervezi az új Békemenetet és egy új Nem Leszünk Gyarmat molinót is?
2022. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
12-es: Azért mert debilek. Más fa.zával könnyű verni a csalánt, vagy ezek amúgy sem voltak katonák, az alkalmatlanokat oda sem vették fel, a hülyékből meg munkásőrök lettek, oda megfeleltek. Na ide meg ezek írogatnak, aztán azt hiszik, jól megmondják a frankót.
2022. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#3 a tanárok fizetésére egészen eddig infláció követő volt és most fognak rajta változtatni ahogy megkapják a bérrendezést, de még nem tudni hogyan. Tehát ezidáig pontosan annyit ért a tanárok pénze mint annó, mindössze elmentek mellette a fizetések.
2022. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 Aért mert: a; 14 éves kis pöcsök akik két COD között hirtelen nemzeti öntudatukra ébredtek vagy b; lecsúszott alkesz boomerek akik annyit értek el az életben, hogy voltak sorkatonák.
2022. okt. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges lenne, ez a generáció aki ma lenne katona, már több mint fele arányban alkalmatlan, a másik fele esetleg megállná a helyét mind addig amíg harctéren nincs, utána ott nagy eséllyel vége. Sajnos nagyon elferdült a világ, ami egyrészt bizonyos szempontból jó. Senkinek nem kívánom hogy átéljen háborút. És átéltem, és több mint 20 évvel a háború után sincs nyugodt éjszakám, máig képtelen vagyok haza menni a balkánra, itt kezdtem új életet, és itt fogom leélni ami még hátra van.
2022. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!