Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy a magyarok...

Mi az oka, hogy a magyarok nem szívesen adnak adatokat a népszámláláshoz?

Figyelt kérdés
A kormánynak tudnia kell a lakások hiányosságait, hogy előirányozza azok fejlesztését. Nemde!?
2022. okt. 16. 19:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%

én titkosítom az adataim amíg fidesz rezsim van, a nagyvezírtől láttam.


Bocsi állam de az adataim nemzetstratégiai elemeket tartalmaz .,!,,

2022. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
93%
Mert alapvetően nem bíznak/bizunk az államban. Ez egyáltalán nem egyedi, minden Kelet-Europai országban így van, sőt nem csak Kelet-Europában. Németországban pl még ennél is sokkal érzékenyebbek a személyes adataikra. Nem véletlenül nincs Németországban Google street view és elterjedt a készpénzhasználat.
2022. okt. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert ha annyira csak az számítana hogy hányan élünk az országban akkor simán ott van minden a nyilvántartásokban.
2022. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
A népszámláláshoz azért nem, mert az összes népszámláláshoz szükséges adat birtokában vannak azok, akik cseszegetnek vele. A másik ok, hogy ez sok minden, csak nem népszámlálás. A többi részlet rendben van. :D
2022. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem kaptam meg levélbe a belépö kodot hétköznap meg dolgozok nem politikus vagyok.Ha büntetnek igy jártam de ne én törjem már megint magam a postások meg az állam helyett.
2022. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy előttem írják ez annyira népszámlálás mint amennyire a nemzethy konzultáció konzultáció.


Van adatbázis abban ott van minden.

2022. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
24%
Értelmetlen mert a kérdések nagyja nem rólad szól hanem a házról. Ami még rólad szól az is megvan nekik
2022. okt. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nincs egységesített adatbázis, ezért is kérdezik pluszban ezeket. Csak gondoljátok bele, hogy lehet ezekkel az adatokkal már jól dolgozni, illetve ha a BM, NAV adatsit használnak fel. Eleve két külön intézmény, más-más funkciót látnak el.

Ez egy jó lehetőség statisztikai adatok gyűjtésére is.

2022. okt. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
23%

Látom itt hülyék az emberek nagyon.

A 6:14-es leírta, hogy "a kérdések nagyja nem rólad szól hanem a házról. Ami még rólad szól az is megvan nekik"


Erre lepontonzták pedig az igazat írta le

2022. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
86%
Én nem töltöm ki sem a családom. És a számlálóbiztost sem engedjük be. A büntetés sem jár érte, csak a sok hiszékeny elhiszi.
2022. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!