Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az oka, hogy a magyarok...

Mi az oka, hogy a magyarok nem szívesen adnak adatokat a népszámláláshoz?

Figyelt kérdés
A kormánynak tudnia kell a lakások hiányosságait, hogy előirányozza azok fejlesztését. Nemde!?
2022. okt. 16. 19:43
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
22 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem pl.: a Pegazus-ból adódóan félnek az adatadás végett. Vagy mert félnek, hogy xarul dolgozzák fel/használják fel az illetékesek. Vagy mert túl van sokaknak tolva a fejükben a személyiségi jog kérdése. Vagy mert f*nak, hogy kiderülnek dolgok az illetőről.
2022. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
8%
Buta prolik.
2022. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%
Ritkán értek egyet a prolizós válaszokkal, de #2 megragadta a lényeget. Rengeteg buta ember él az országban akik nem tudják kezelni ezt az információmennyiséget és simán benyelik a legnagyobb marhaságokat is. Ott van az #üvöltődervis, #cheerpak,Fórizs doktornő, "nemszemélyhanemember" meg még legalább 2 tucat ilyen holdkóros akik a leghajmeresztőbb dolgokat magyaráznak bele egy sima igazoltatásba is
2022. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem azért nem szívesen nyilatkoznak mert nem anonim a dolog. Már a kód beírása után kiadja a címet és utána meg kell adnod a nevedet.
2022. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Most megtudja a világ, hogy bringával járok be 100 km-re Pestre dolgozni és zsidó vallású roma vagyok. Elvégre nem kapcsolják a válaszokat a megadott nevekhez, ugye?!
2022. okt. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Mert nem bíznak az emberek a kormányban, hogy nem élnek vissza vele.
2022. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A kormánynak már így is van egy csomó adatbázisa a minisztériumoknál, révén gogy ők kormányoznak.
2022. okt. 16. 20:00
 8/24 anonim ***** válasza:
91%

Mert nem anonim.

Így visszaélhetnek az adatokkal.

2022. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ha meg van pegazusuk, akkor a mobilos képeidet is nézegethetik. Ebbe vannak belebolondulva a ballibek, akkor meg nem mindegy ez a népszámlálási kérdőív?
2022. okt. 16. 20:03
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

A mai elektronikus népesség nyilvántartás mellett enenka népszámlálsnak nem sok értelme van


Mert a legtöbb adatot tudják rólad, amit meg nem tudnak, nemzetiség vallás stb... ott meg azt írsz amit akarsz sokan megtrollkodják amugy:)

A cigányok nagyrésze meg ugy se valja magát cigányak igy gyakorlatilag a ténylegesen rögzitett adatokon kivűla többi infó nem iagzán a valóságot tükrözi.


Drága bugyutaság eza népszámlás


Megkérdezi ho, születtem mia végzetségem mit dolgozom hol lakom


Ezt ők elviekben tudják

BM központi adatnyilvántartó

TB

NAV


Ezekre a kérdésekre tudja a választ


Én nem töltöttem ki online, keveset vagyok itthon, ha véletlen itthon leszek ah jöna biztos(ha jön egyáltalán) akkor majd eldumcsizok vele de amugy szarok rá


Én ha jól emlékszem 10 évvel ezelőtti népszámláláskor sem találkoztama biztoselvtársal:)

2022. okt. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!