Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megnéztem egy beszélgetést!...

Megnéztem egy beszélgetést! Mi a véleményetek az interjúról? És főleg az alatta lévő kommentekről?

Figyelt kérdés

A felvétel alatti kommenteket is olvassátok el (Aki nem tud németül, segít a Translator!)


youtube.com/watch?v=I0Vq_cKbcKs



#Orbán #Brüssel #német reagálások
2022. okt. 17. 01:55
 1/6 A kérdező kommentje:

A link mégegyszer:


youtube.com/watch?v=I0Vq_cKbcKs

2022. okt. 17. 01:56
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

A kommentek zömét átolvasva örvendetes, hogy a németek többségének is más a véleménye, mint a mainstreamnek!

Reméljük, hogy európából valamikor még Európa lesz!

2022. okt. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
Németországban nincs valódi sajtószabadság, ezért így élik ki magukat az emberek. És kevésbé vannak hozzászokva ahhoz, hogy valaki ne a libsi maszlagot nyomja.
2022. okt. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Orbánnak egyébként nyugaton még nagyobb kultusza is van mint Magyarországon, folyamatosan isteníti a kinti jobber média. Fel vagyok iratkozva jó pár ilyenre, kb minden héten nyomnak egy Orbánról szóló videót vagy cikket. Beszédeinek a többsége angolul is fent van neten.
2022. okt. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
4# Szlovák ismerőseim is ugyanezt mondják, hogy náluk és a cseheknél is ez van.
2022. okt. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Látom, titeket irritál Orbán sikere európában, de mikor lesznek annyian, hogy elküldjék idióta politikusaikat, akik nem európa, hanem az usa érdekeit képviselik!!!

Nem véletlen, hogy sorosgyuribácsi gyakori vendég (volt?) az EP-ben!

2022. okt. 18. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!