Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Momentum...

Mi a véleményed a Momentum Győrben történt látogatásáról?

Figyelt kérdés
A lakossági beszélgető-esten megjelent kormánypárti lakosok eleinte tiltakozni, illetve számonkérni akartak. Többüket valószínűleg egy közeli település fideszes alpolgármestere küldte oda hogy provokáljanak. Rövidesen érdemi és nyugodt hangvételű eszmecsere lett az egészből. Én úgy érzem, hogy megjelent most valami, amely hiányzott a politikai színterünkről. Máshogyan gondolkodó emberek békésen vitáztak és beszélgettek, megpróbálták megérteni a másik álláspontját. Szerintem erre van szükség. Szerinted?

2017. márc. 3. 07:42
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
A Fidesz odaszervezte a droidjait, amiket a Momentum átprogramozott. Majd hazamentek, megnézték az M1 híradót és megint átprogramozódtak fideszessé.
2017. márc. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akár így is lehetne, csak én itt nem programozást látok a M részéről. Végre érdemi, emberi beszélgetések történhetnek ahol az indulatra az a válasz hogy meghallgatják az illetőt.
2017. márc. 3. 08:37
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem az a véleményem, hogy akik Mécs írásán kiakadtak, hogy lenézi a vidékieket, az bátran tapsolt a "pesti 'zi/hülyegyerekek"-re.


Ennyit arról, hogy nem szándékos politikai sértődés van, hanem tényleg milyen mélyen megbántja őket az, hogy az egyik magyar szidja a másikat.

2017. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"Akár így is lehetne, csak én itt nem programozást látok a M részéről."


Pedig a droidokat csak programozni lehet.

2017. márc. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem a "droidoknak" meg kell mutatni hogy van olyan út is, amikor a különböző véleményekból össze lehet hozni egy konszenzust és így lehet csak elérni hogy minél több ember elégedett legyen azzal ami az országban zajlik. Továbbá, hogy az a szó hogy POLITIKA, az eredendően nem valami negatív dolog, hanem annyit tesz: a közös életünkkel foglalkozni, közösen. Valódi demokráciában az érvényesül amit az emberek akarnak és ehhez meg kell őket hallgatni, nem pedig bemanipulálni őket arra, amit a politikusok akarnak. Jelenleg ez zajlik, ipari mértékben. Csak rajtunk áll hogy vége legyen a marakodásnak.
2017. márc. 3. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha a fideszes odamegy elcseszni egy ellenzéki rendezvényt, az provokáció, és nem szabad. De ha egy ellenzéki fütyüli szét a fideszes rendezvényt, az szólásszabadság. Nos?
2017. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

# 6/6 Időpont ma 10:15


Majd ha a Momentum gyalázza az '56-osok emlékét, neokomcsiként pofázva arról, hogy ők hősök, akkor ródd ezt fel :-)


Mellesleg más egy önimádó propagandarendezmény, illetve egy lakossági fórum. A Momentum az utóbbit rendezte.

2017. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-os: Bevallom, nekem sem tetszik a füttykoncert - önmagában. Az okát értem és átérzem ugyanakkor. Pontosan ezzel a gyakorlattal kíván szakítani a Momentum és fogadjunk hogy ők nem mennek fütyülni. Ugyanakkor azt azért neked is látnod kell hogy minden Március 15, Augusztus 20 és Október 23-iki állami ünnepség egy Fideszgyűlés ami csak apropóként érinti az adott ünnepet. Ja és arra is odafigyelnek hogy - aktualás szóhasználattal - kellően "homogén" legyen a közönség.
2017. márc. 3. 10:44
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Ketelkedem benne hogy van ehez az orszagban elegendo mentalis loero, de igen, erre lenne szukseg.
2017. márc. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én örülök annak hogy még vannak értelmes emberek a politikában. Egyenlőre még nem sokat tudni róluk, de ez a kicsi amit eddig megtudtam róluk ez tetszik és úgy gondolom ha jól és normálisan folytatják akkor lesz végre valami pozitív is ebbe az országba.
2017. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!