Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi ez a nyugat iránti ellensze...

Mi ez a nyugat iránti ellenszenv Magyarországon?

Figyelt kérdés
A nyugat tehet róla, hogy nem zavartuk el a vadkapitalistává vedlett kommunistákat? Gyors gazdasági liberalizáció, az állam hiánya vagy hatástalan és korlátozott jólét , korrupt gazdaság, jelentős társadalmi megrázkódtatások.

2022. okt. 21. 08:29
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
21es, de ti feldobjátok!
2022. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
18%
Azért jönnek ide, mert ott a kutya se áll velük szóba. Itt meg kiélhetik magukat.
2022. okt. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
4%
Mert nem érettek fel a nyugthoz, ha újra fal lenne és csak leti cuccok lennének, nem tüntethetne, egyből menekülne és fogná a fejét hogy mekkora i🥜ta
2022. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
39%
22es, soha, senki sem késelt még meg sehol sem, pedig éltem általatok no-go zónának emlegetett helyeken is! Még, csak attrocitás sem volt, viszont otthon volt, már, hogy beszoltak vonaton, buszon, mert angolul beszéltem a külföldi feleségemmel és azt hitték, nem értem, amit mondanak. Büdös külföldiztek minden ok nélkül.
2022. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
32%
Mi az az "érettek" és "imogyoróta"?
2022. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
22%

A kint “boldogulóknak” meg üzenem, hogy ők az élő példa arra, hogy lehet, hogy ott átmenetileg jobban megélsz, de nézz előre, mi a perspektîvád: cseléd vagy és az is maradsz. Még az orvos, mérnök szakemberek közül is igen kevés, aki érvényesül, előrelép, vezető lesz. Nem fogadják be, idegen marad.


Áltatjátok magatokat. Kinti magyarok, hogy magyar szót váltsanak, kénytelenek olyan magyarokkal kapcsolatot tartani, akikkel itthon szóba sem állnának.


Azért járnak magyar nyelvű, honi fórumokra, mert nincs kivel szót váltsanak. Itt erősködnek, hogy nekik milyen jó, de mivel az egy másik kultúra, tartalmatlan, üres az életük. Munka, pénz, lakás, vagy inkább lakhatás, ruha, tévé ( persze nem monják itt, hogy átkapcsolnak magyarra), megvan.

Itt is nem minket győzködnek, hanem saját magukat.

A 3 diplomás barátom kiköltözöt Spanyolhonba, higy neki ott milyen jó. Ja! Garniszállóban wc-t pucol, takarít. És önmagát győzködi, hogy ő már nem ragaszkodik karrierhez, lakástulajdonhoz, tárgyakhoz, hogy ő most szabad.

Miközben itthon mindene megvolt, de “nem az a kormány akiket ő akar”, és ez neki rossz. Ő tudja.

Viszont tömegesen jőnnek haza a kint folgozó magyarok és velük együtt azok a ny-európai őslakosok, akik menekülnek a megszálló barbárok, a genderfasiszták és a szankció öngyilkos országokból idefele.

Jó reggelt!

Aki mist kint dolgozik, mielőtt hazamenekül, cselédként már nem kell lekapcsolnia a villanyt.

2022. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
72%

28as, azért nincs igazad, mert itt szabadon választhatod meg, hol dolgozol. Lehet, hogy te otthonról úgy látod, hogy cselédek vagyunk és még az is lehet, hogy igazad van, de itt mi úgy éljük ezt meg, hogy lassan már a sggnket is knylják, csakhogy egy melóhelyen maradjunk, ha jól dolgozunk, mert ennyire nehéz az itteni cégeknek megfelelő munkaerőt találni.

Annyi a lehetőség itt, hogy, ha nem tetszik, egyik nap felálsz és másnap kezdesz az új helyen és senki sem kérdez, semmit.

Viszont, otthon én konkrétan rabszolgának éreztem magam, a legtöbb főnököm, kiosztott, hogy mennyire szrl dolgozok és mennyire túl vagyok fizetve, amikor nem voltam hajlandó bevállalni a heti 60 túlórát és, hogy 3 ember munkáját végezzem el, egy helyett. Lehet, hogy ez normális otthon, de, köszi, inkább maradok hontalan cseléd ott, ahol megbecsülve érzem magam, mint inkább a saját hazámban, ahol, meg riherongyként dobáltak.

2022. okt. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 hollófernyiges ***** válasza:
81%

"A nyugat nem segített sosem : Nándorfehérvár. Mohács, 56-ban is cserbenhagytak miután feizgattak"


De hát ha segítséget küldenek, azzal csak meghosszabbították volna a háborút és a nép szenvedését! Vagy nem ez a mostani szöveg?

2022. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
72%
Irigység
2022. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Mi lesz itt még, ha nyugaton kiteszik a megtelt táblát? Azért az ő el és befogadókészségük is véges. A hőn szeretett exkomcsi, vadkapitalista bálványaink vezetése alatt ócsároljuk a hanyatló nyugatot. Paradox
2022. okt. 21. 10:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!