Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után még az Ukránokkal...

Ezek után még az Ukránokkal szimpatizálsz?

Figyelt kérdés
[link]

2022. okt. 21. 13:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Eddig sem voltam oda értük, de ez a szobor dolog totál nem sozt vagy szoroz, fel van picit fújva az egész dolog.
2022. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%
Sosem szimpatizáltam velük, de nem játszom meg magam valamiféle szűzk*rvának, hogy ne értsem meg, ha Putyint támogatjuk, akkor bennük az további ellenszenvet ébreszt fel és ilyenek történnek.
2022. okt. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

#21


2010 előtt legfeljebb az ukrán nacionalisták utálták a magyarokat, de az átlag ukrán nem.

2022. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
76%

24.


Aha - kár, hogy nem. Több középiskolai tanárom Kárpátaljáról származik, és ők meséltek arról, hogy mit művelnek a kint élő magyarokkal az ukránok. Hát, téves elképzelés, hogy pár bőrfejű utálja csak a magyarokat. Jó, annyira nem szemetek, mint a román aki viccből 8 órán át tartotta fel nagyszüleimet a határon vagy tetteti süketnek magát, ha rájön, hogy magyar vagy, de azért elég szemetek.

2022. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
74%

Vadhajtások?! Akkor ez meg is magyarázza, miért szerepel az ukránok nagy U-val. Amit ugyebár általános iskola negyedik osztályában már illik helyesen írni… Határozott véleményem, hogy a teljes ballibsi sajtó nem okoz annyi kárt a jobboldali-nemzeti értékeknek, mint ez a kitartott vamzer által szerkesztett pöceoldal.


Ami pedig az ukrán magyarellenes akciókat illeti, felháborítanak. Azzal együtt, hogy egy háborúban nyilván nem tudok drukkolni senkinek, csak a békének. Elborzasztó belegondolni, hogy minden egyes nap szülők, testvérek, nagyszülők, házastársak, gyerekek tucatjai, százai kapnak telefont, hogy a szerettük meghalt a fronton.


Fontos hangsúlyozni azt is, hogy az ukrán magyarellenesség nem most kezdődött, és nem is egy-két éve. Nem szimpatizálok a kormánnyal (2014 óta nem is vagyok hajlandó a Fideszre szavazni), de nagyon helyesnek tartottam azt, hogy Magyarország a szélsőjobboldali ukrán politika miatt blokkolta a legfelső szintű Ukrajna–NATO-találkozót.


Üdv:

egy idén először otthon maradó választópolgár

2022. okt. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!