Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik mindig Magyarország...

Akik mindig Magyarország ellen beszélnek, azok Orbánt utálják inkább, vagy a hazájukat?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik fociban nem tudnak örülni a magyar csapat győzelmének, vagy a turul szobor ledöntést például elintézik annyival, hogy az csak egy szobor illetve minden magyarokat sújtó külföldi megmozdulásért mi vagyunk a hibásak, soha nem ők.

2022. okt. 26. 04:30
A kérdező szavazást indított:
A hazájukat utálják
Orbánt utálják
Mindenkettőt utálják
Önmagukat utálják
29 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Turul-szobor ledöntése már kemény dió, ott már azért sok minden elindult mert nem csak a politikát érte sértés, sérelem ha nem a magyart is !
2022. okt. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudok ennél őszintébb lenni:

8 éve jöttem el otthonról, 8 éve vagyok külföldön.

Életem első 30 évét, magyarként, otthon töltöttem, bár politikától függetlenül mindig is utaztam és valahol legbelül kacsingattam is a külföldi léttel, komolyan sosem terveztem, hogy kijövök, egészen 2014-ig.

Akkor egy félig bedölt autóhitel, nagyon-nagyon nehéz kifizetése után, és 1,5 évnyi munkakeresés után -amiben volt 6 különböző pozició és fél év munkanélküliség (értsd nem vagyok lóhűtő, szeretek és tudok is dolgozni, de azok a fizetések, amiket akkor kaptam vicc volt, nemhogy egy fiatal életet elkezdeni belőle) és az újabb 2/3 után értettem meg, hogy nekem ebben az országban sok jövőm nincs. Én nem Orbánt gyűlölöm, hanem a politikáját és azt, amit képvisel. A valódi emberek problémái helyett, vágyálmokat állit, és eltorzit mindent, amihez csak hozzáér, ami sokaknak biztos jól és szépen hangzik, de ebből nem tudok házat venni magamnak és családot alapitani és eltartani magam, szabadon, a piacról, segélyek nélkül. Én azt rühellem, hogy egyszerűen külföldre kellett jöjjek ahhoz, hogy elérjem azt, amilyen életet korábban elképzeltem magamnak. Ebben benne van Orbán politikájától kezdve sajnos az ország mentalitásán át minden. Nem születtem hazaárulónak és nem is tartom magam annak, egyszerűen élni szeretnék, szabadon, úgy, ahogy én akarok. Ezt otthon nem tudtam megteremteni magamnak, pedig 10 évet húztam le 2 különböző politikai garnitúra alatt és vártam a sültgalambot, de beláttam, hogy otthon nem fog jönni. Én ez az, amit utálok.

2022. okt. 26. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Nekik nincsen hazájuk, csak lakhelyük. Elsősorban liberálisok
2022. okt. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A Fideszesek beszélnek Magyarország ellen, szerintem nem utálják Orbánt.
2022. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha Magyarországnak lenne megfelelő katonai hatalma, én is bevonulnék mindenhova ahol akár egyetlen magyart is valamilyen sérelem ér csupán azért mert magyar. Azt sem értem, hogy Putyin mi a fenére várt 8 évig.
2022. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4%
2: Na ez az, sült galambot várnak az emberek, de mire föl? Aki nem kretén, az meg itthon is megvalósíthatja önmagát, és nem dől be semmiféle autóhitele. Én eleve nem veszek hitelre autót, kezdjük ott. És igen, van autóm.
2022. okt. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os, köszi, mindig is tudtam, hogy kretén vagyok, csak nem sejtettem.
2022. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszed ezek mások? Nézz már körül figyelmesen. A piros most csak narancssárga.
2022. okt. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!