Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amikor arról beszélnek, hogy...

Amikor arról beszélnek, hogy Magyarország az EU kitartottja, akkor miért nem beszélnek arról, hogy az EU a munkaerő elszívása és egyéb tevékenységei által mennyire megkárosítja az országot?

Figyelt kérdés

A migráns tömegek betelepítésével is meg akarták károsítani az országot, az adófizetőket.

Ha pedig ellenáll a kormány a megkárosítási kísérletnek, akkor eljárásokat, lejárató kampányokat indítanak ellenünk.


2020. ápr. 2. 20:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Nem az EU károsítja Magyarországot a munkaerő elszívással, hanem a munkaerőt károsítja Magyarország az alacsony bérekkel.

Én amikor még otthon dolgoztam, Budapesten kaptam nettó 200 ezer forintot, amit nagy kegyesen megemeltek 230-ra egy idő után. Fogtam maga és kijöttem Bécs-be és nettó 900-ezret kaptam forintba átszámolva egyből, most már még többet keresek.

Soha többé magyar munkaerőpiac!

2020. ápr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Valamit valamiért. Lehet leépíteni a jogállamot, lehet korruptnak lenni, ezért EU-s szinten az EU megteszi a lépéseket, megsúgom köztudott dolog, hogy mit művelnek Orbánék az országgal.


" lejárató kampányokat indítanak ellenünk."


Lehet rossz a memóriám, de nem éppen a Fidesz folytatott hosszú időn keresztül ocsmány mocskolódó, uszító kampányt az EU és Brüsszel ellen? Hmm?

2020. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ejj mocskos EU, há' mégis hogy van képe többet fizetni ugyanazért a munkáért?!?
2020. ápr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

A gonosz EU elszívja a munkaerőt? Mert nyugatabbra nem pofátlanul alacsony béreket fizetnek és normális egészégügyet és oktatást nyújtanak az embereknek a beszedett adókért cserébe?

"Egyéb tevékenységei"? Pl.? Ilyet én is tudok: az EU egy rakés pénz ad Magyarországnak, jóval többet, mint amennyit befizet és egyebek...

Milyen "megkárosítási kísérletnek" ellenáll a kormány? Hogyan is akarja megkárosítani az országot és mi is az amit ellenállásként tesz a fidesz ez ellen? Egyéb tevékenységeket?

2020. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Annak hogy elhaggyák az országot, mi kőze van az EU-hóz? EU nélkül ugyan úgy ellehetne menni.
2020. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
17%
Oszt ha itt is uniós minimál lesz, meg jólét, akkor ki fog kimenni nyugatra olcsó keletinek? Kiket fog felszívni keletről?
2020. ápr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
83%
Az kéne még erre a megnyomorított országra, félmillió munkavállaló.Inkább örülj hogy annyian kimentek.
2020. ápr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
6os: látom ma nagyon aktív vagy az Unio ellenes okos hozzászólásaiddal, de most pont megtaláltad a megoldást: mondd meg a kedvenc fideszes képviselődnek, hogy emeljék a béreket Uniós szintre és máris kevesebben fognak kivándorolni.
2020. ápr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha nyugaton 4x-5x annyi az átlagfizetés, mint nálunk, és ezért sokan úgy látják, hogy érdemesebb elhagyni az országot, mint itt maradni éhbérért, akkor az azt jelenti, hogy az EU megkárosítja az országot? Nem, véletlen sem itt kell keresni a bajt, ha felelőst keresünk a problémákra, azt csak kívül, tőlünk függetlenül kell tenni. :D


Elég szomorú hozzáállás ez.

2020. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Régen egy kőműves vagy burkoló petákokért dolgozott, most hogy sok szaki kiment külföldre 350 ezret meg tudnak keresni nettóba alkalmazottként. Jaj jaj csúnya eu, milyen szörnyű...
2020. ápr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!