Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted melyik volt a...

Szerinted melyik volt a legtalalobb resz Pankotai Lili beszedeben?

Figyelt kérdés
Amelyikre azt mondod, hogy "Hu, ebben nagyon igaza van!"

2022. okt. 29. 01:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Semelyik!
2022. okt. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Ez:

[link]

2022. okt. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
43%
Normális ember nem hallgatja nímandok beszédeit.
2022. okt. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
67%
Mivel végig röhögtem, így nehezen tudnék már idézni belőle.
2022. okt. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
56%
A fassz.
2022. okt. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

1-gyel egyetértve, semelyik. Az egy dolog, hogy jó, hogy felemelik a szavukat és nem botránkozom meg rajta (ne legyünk álszentek sem, más is káromkodott már a közéletben), de szinvonaltalan szöveg volt.


Itt hivnám fel a figyelmet arra, hogy bár Orbánt sokan szidják már évtizedek óta, de SZÖVEGILEG neki még mindig jobb, ütősebb beszéldei vannak. A kiöregedő baloldalon sincs senki, aki figyelemfelkeltő, velős beszédeket tartana, az újabb pártok kicsit jobbak, de nincs egy karakán szónok sehol.

2022. okt. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%

Kedves 6 os, te végighallgattad a versenyen dobogós helyezést elérő slamet?


Azért a trágár szavakba köttök bele meg baloldalizzátok mert tartalmilag nem tudtok kifogást emelni a mondandójába.


Kérlek ha tévedek cáfold meg melyik része nem volt igaz?

2022. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Mikor a végén rádöbbentek, hogy ezt egy lepukkant talponállóban kellett volna előadni, nem egy pedagógus tüntetésen, mert ezzel a stílussal, csak még mélyebbre ásták magukat. Gratulálok!
2022. okt. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

6 vagyok. 7 : olvasd el figyelmesen MÉG EGYSZER a kommentem. NEM a tartalmába, mondanivalójába , céljába kötöttem bele (és Orbánnál sem a mondanivalóját dicsértem), hanem stilisztikailag, fogalmazásmódját tekintve.


"Azért a trágár szavakba köttök bele meg baloldalizzátok mert tartalmilag nem tudtok kifogást emelni"


NEM, NEM azért kötök bele, mert tartalmilag nem tudok kifogást emelni, hanem mert eszétikai értékét tekintve nulla. Egyébként ha kötekedni akarnék, tartalmilag is bele lehetne kötni hosszasan, mert nem feltétlen azokat a dolgokat ragadta meg, amivel leghatásosabban meg tudná szólitani az embereket. Igaz, nem is egy költőről, iróról, irodalmáról beszélünk, hanem egy kamaszról.

2022. okt. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

"Kérlek ha tévedek cáfold meg melyik része nem volt igaz?"


Mivel NEM tartalmilag és célját tekintve kritizáltam, igy a kérdésed okafogyott..

2022. okt. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!