Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a terve a FIDESZ-nek...

Mi a terve a FIDESZ-nek Debrecennel?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 10 évben látható volt, hogy hatalmas összegeket talicskáztak be a városba és konkrétan egy ipari központot hoztak létre. Ma már egyértelműen Debrecen a "legversenyképesebb" a vidéki nagyvárosok közül, miközben a fővárost gyengítették. Így elmondható, hogy pár területen már Budapesttel versenyzik a város.

Politikai értelemben azonban nem látszik mi is ezzel a tervük, nem feltétlen használják, hogy ebben a városban van a Fidesz egyik legerősebb bázisa. Nem látok egyértelmű politikai érdekeket, hogy mi is ezzel a fő céljuk, azon kívül, hogy egy 2. fővárost építettek, hiszen politikailag nem használják még ki.



2022. okt. 29. 09:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

3-as, 7-es: Te vagy az a mezőkövesdi öregember, aki módszeresen ontja az "észt" - ami kizárólag mocskolódásban nyilvánul meg. Nem vagy te debreceni, ezért rengeteg baromságot hordasz össze! ("Nincs ott semmi, még egy szaros folyó sem." - ilyet egy debreceni nem ír le, mert akkor "itt"-et írna...)

Mindegy, mert nem számít a véleményed, mert nagyon elfogult és tájékozatlan vagy!

"Ha megnézed Debrecenben csakis olyan fejlesztések zajlanak amelyek valamilyen gyárat, vagy fideszmaffia céget szolgál ki, egyben azokat gazdagítanak. Semmilyen olyan fejlesztés nem valósult még meg ami a polgárok igényét helyezné előtérbe." - Nem? Ne égesd már magad, öreg!

Tavaly adták át az ország egyik legszuperebb fürdőjét, ahova nyáron százezrek mentek ki. Tavasszal adták át a Csokonai Fórumot, csodálatos színház lett belőle. A másik színházat a Csokonait tavasszal nyitják meg teljesen új pompájával. Most adták át a fiataloknak az extrém sportpályát, a kisgyerekeknek a régi Százholdas Pagonyt újították meg, új Mercedes elektromos és rendes buszok járnak, a Petőfi teret tavaszra újítják fel, a lakótelepeken a parkokat és a járdákat rendbe tették - csak hogy a felvetésedre válaszoljak. Ezek tények, nem rémálmok...

"...én debreceni lakosként..." te soha nem voltál debreceni - hála Istennek.

Ja: és én még tőled is jobban gyűlölöm a Fideszt Orbánnal az élen - csak hogy helyre tedd magadban a történéseket...

2022. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

7 -es: ja, te vagy az, aki már vagy két éve vergődik és hisztizik Debrecen ellen, mert nem Miskolcra ment a BMW, és nem lett működő repülőtér a mezőkövesdi...

Hát, ilyen ez az élet...:)))

2022. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Igen, van itt egy ilyen csóka, mindig hülyét csinál magából: egyszer beadja hogy debreceni, máskor meg mint "bölcs kívülálló" fikáz az égvilágon mindent ami Debrecennel kapcsolatos, mert az a rögeszméje, hogy Deb.-ben mindenki Fideszes...

Hát, NEM!

Én különben azért kísérem figyelemmel, mert itt egyesek szerint ez az egész "debreceni csoda" annak a Papp nevű polgármesternek köszönhető, aki fideszes ugyan, de pl. (állítólag) ennek dacára nem lop, és az ellenzékkel is konszenzusra törekszik (állítólag).

Ha ezek mind igazak, akkor bizony a mi polgármesterünket nagy ívben ki lehet vágni a p...ba, mert nálunk egy vízcsap felszerelésénél is nemzeti szalagot vág, mint egy nagyberuházásnál.:)

A múltkor Debrecen mellett mentünk el az autópályán, hát nem semmi az az építkezés-halmaz. És még - állítólag - a java hátra van!

Szeretném, ha az egész ország is úgy fejlődne mint Debrecen!

Csak hát fényévekkel vagyunk lemaradva tőle is - hogy Nyugat-EU-ról már ne is beszéljek.

2022. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

7-es vagyok és jót röhögök itt a sok fidesz birkán, a 3-as nem én vagyok, tehát már legalább ketten szidjuk fideszesek városát, fidesz birkák.


"Tavaly adták át az ország egyik legszuperebb fürdőjét, ahova nyáron százezrek mentek ki."

Ezt a fürdőt is ugyanaz a Bord studio tervezte ami minden fideszmaffia közpénzes beruházást a városban, nem más ez mint egy ótvar nagy betontömb, alig van vízfelület és zöld, de legaláb irgalmatlanul túlárazták az adófizetők pénzéből.


"Tavasszal adták át a Csokonai Fórumot, csodálatos színház lett belőle."

Alig telt el 14 év és sikerült átadni a Mr.20% által pénzmosodának megálmodott betonszarkofág-atomerőmű kinézetű fideszszínházat. Természetesen a végén ezt is csak a fideszmaffia által oly szívesen szidott eu pénzéből sikerült befejezni.


"A másik színházat a Csokonait tavasszal nyitják meg teljesen új pompájával."

Az gondolom fel se tűnt, hogy ezt a kivitelezést is a Hunép végzi sokszorosan túlárazva alig (9,3 milliárdért) mint minden fideszmaffia beruházást a városban, ja és majdnem több ideig újítják fel mint amennyi ideig épült a színház, egyébként nem ez "a másik színház".


"Most adták át a fiataloknak az extrém sportpályát, a kisgyerekeknek a régi Százholdas Pagonyt újították meg"

Természetesen ezeket is fidesz maffia tag cégek építették többszörösen túlárazva, az alvállalkozóknak pedig éppen csak csurrantva cseppentve. Az új szigetkék játszótérrel ismét sikerült egy betontömböt beépíteni a nagyerdő közepébe és ismét kevesebb lett a zöldterület.


"új Mercedes elektromos és rendes buszok járnak"

Ezek a buszok török mercedes alvázra építette a helyi intertanker fideszmaffia buszggyár súlyos állami millárdokkal megtámogatva teljesen versenyképtelen áron. Ha a többi leamortizált gurulni alig biro percenként lerobbanó volvo busz szerinted rendes busz akor járj velük a DKV semmire se való menetrendjével.

"a Petőfi teret tavaszra újítják fel, a lakótelepeken a parkokat és a járdákat rendbe tették - csak hogy a felvetésedre válaszoljak. Ezek tények, nem rémálmok."

A Petőfi teret már kb egy évtizede igérik, hogy felújítják de kiváncsi vagyok, hogy a város egyetlen aluljárója továbbra is olyan áldatlan állapotokkal fogadja majd a Debrecenbe érkezőket ahogy évtizedek óta van és az égviágon semmit nem csinál vele a fideszmaffia városvezetés. gyébként a Petőfi téren már évtizedek óta cigány hordák ranalíroznak kurvákat futtatnak ott molesztálják és hajléktalanok fetrengenek a padokon biztos ezután másképp lesz majd.


Írj még nyugodtan példákat a debreceni fidesz maffia beruházásairól ami szerinted a polgárok érdekeit szolgálná mindet tétlesen meg tudom cáfolni.

2022. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

14 - annyi baromságot összehordtál, hogy az elképesztő!

Erről a (sok) díj nyertes fürdőről beszélsz, fóbiás?

[link]


Komolyan, te betegebb vagy mint Orbán! (pedig az nem semmi!)

2022. nov. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13%
15-ös, azzal, hogy belinkelsz egy fidesz által leuralt egyébként közpénzen működő, tehát a te adódból is fidesz pártpropagandát terjesztő média terméket mennyire lettél hitelesebb mint én? Mellesleg akárhány díjat is besöpörhet az új strand akkor is egy betontömb marad és ez nem csak az én véleményem a városban. Zabáld csak tovább a fidesz propagandát és higgy el nekik mindent te birka!
2022. nov. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
89%

16 - ugye te kezelés alatt állsz?

Mert ha nem, épp itt az ideje hogy elkezd!


Olvastad a linket?

Ott felsorolják hogy milyen díjakat nyert külföldön a strand (piszok jól néz ki, és nagyon jó is!).

Ebben semmi fideszesség nincs, az csak a te beteg agyadban működik.

2022. nov. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!