Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a terve a FIDESZ-nek...

Mi a terve a FIDESZ-nek Debrecennel?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 10 évben látható volt, hogy hatalmas összegeket talicskáztak be a városba és konkrétan egy ipari központot hoztak létre. Ma már egyértelműen Debrecen a "legversenyképesebb" a vidéki nagyvárosok közül, miközben a fővárost gyengítették. Így elmondható, hogy pár területen már Budapesttel versenyzik a város.

Politikai értelemben azonban nem látszik mi is ezzel a tervük, nem feltétlen használják, hogy ebben a városban van a Fidesz egyik legerősebb bázisa. Nem látok egyértelmű politikai érdekeket, hogy mi is ezzel a fő céljuk, azon kívül, hogy egy 2. fővárost építettek, hiszen politikailag nem használják még ki.



2022. okt. 29. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%

Legversenyképesebb 😅😅🤣🤣🤣


Bátyja, jártál már Te Győrben, Sopronban, Székesfehérváron?

Esetleg Esztergomban?

Kecskemét?

2022. okt. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1!

El vagy tévedve.


Ezen városok már régen nem említhetőek Debrecennel egy lapon, sőt Győr kivételével soha nem is voltak.

2022. okt. 29. 10:12
 3/17 anonim ***** válasza:
18%

Debrecen egy putri a puszta közepén. Nincs ott semmi, még egy szaros folyó sem. A debreceni egyetem műszaki karától meg isten óvd az ipart.

Azért fejlesztik Debrecent, hogy felhúzzák a keleti putrit országrészt, ahova magától nem menne egy cég se.

2022. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%

Debrecen annak köszönheti a kiugró növekedését, hogy van egy jó polgármestere, aki elképesztő előrelátással kezdte a várost építeni.

Mára ott tart a város, hogy gyakorlatilag már nem lesz képes több termelő üzemet fogadni, mert elfogynak a közművesített területek, és a betelepülő ipai üzemek ha termelésbe állnak akkor hihetetlen mennyiségű adóbevételhez juttatják a várost.

Debrecen költségvetése jelenleg egymaga 160 milliárd Ft, ez kb. annyi pénz, mint Győr, Fehérvár és Sopron költségvetése összesen.

A BMW nem a Fidesz miatt, hanem leginkább az egyetem, az infrastruktúra és a működő Nemzetközi Repülőtér miatt választotta Debrecent.

A BMW viszont hihetetlen mennyiségű vállalatot vonzott és vonz a mai napig is.

Sajnos a többi magyar nagyvárosnak nincs igazán hosszútávú koncepciója, és semmilyen szinten nem léptek ki a nemzetközi gazdasági fórumokra.

Ha a gazdasági prognózisokat olvassuk, csak Budapest és Debrecen létezik a gazdasági köztudatban - sajnos! Debrecent a Financial Times rendre a legjobb befektetési területek között emlegeti, és a FT írásainak súlya, hatása van. Én nagy bajnak tartom azt, hogy sem Pécs, sem Miskolc nem képes olyan sebességet és irányt felvenni, mint Debrecen. (Pécsnek még repülőtere is van, igaz forgalma az nincs)

Nyíregyháza viszont nagyon jól megél Debrecen mellett, már össze sem lehet hasonlítani pl. Szombathelyjel...

3-as: a sötétséged és a primitivizmusod döbbenetes!

Inkább olvass, mint kommentálj. Mindenkinek jobb lenne.

2022. okt. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%
Debrecen vidéken ma a legjobb hely.
2022. okt. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

1 - Bátyja, te nem jártál Debrecenben.

Akkor nem beszélnél hülyeségeket!

2022. okt. 31. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

A kérdésre a válasz: a fidesz nevezetú bűnszervezet egy gyárvárost akar létrehozni Debrecenből mivel a különböző gyár éptésekből tudja a legtöbbet lopni mind az eu-tól támogatások formájában mind pedig a gyárakat építő vállalatoktól infrastruktúra fejleztés címszó alatt. Az, hogy közben kiárusítják a legjobb magyar termőföldet, meg, hogy egy elgettósodó, kezelhetetlen néptömeget betelepítő iparvárost hoznak létre már mellékes szál nekik.


Kedves fideszbérenc kérdező, Debrecen semmilyen szinten sehol nincs versenyben Budapesttel de még egyetlen kerületével sem. De több dunántúli város is simán ezerszer élhetőbb és sokkal versnyképesebb mint Debrecen valaha is lesz bármennyi pénzt is tapsol el ott magára a fideszmaffia az adófizetők pénzéből.


4-es fideszbirkának, Debrecen jó polgármestere 20%-os Kósalali közvetlen végrehajtója aki mást sem tesz mint amit a fidesz maffia pártközpontból O1G és a többi fideszbűnöző előír. Ha megnézed Debrecenben csakis olyan fejlesztések zajlanak amelyek valamilyen gyárat, vagy fideszmaffia céget szolgál ki, egyben azokat gazdagítanak. Semmilyen olyan fejlesztés nem valósult még meg ami a polgárok igényét helyezné előtérbe. Amit a debreceni polgár kap az egyre nagyobb néptömeg, egyre kaotikusabb közlekedés, egyre rosszabb és drágább tömegközlekedés, egyre rosszabb úthálózat, egyre inkább megfizethetetlen ingatlanárak, én debreceni lakosként semmilyen előnyét nem tudom felsorolni annak amit itt a fidesz nevű búnszervezet leművel a saját gazdagodása érdekében.

2022. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7

Ez csúnyán mellé ment, mert messze nem vagyok Fideszes, sőt ha tudni szeretnéd egyenesen rosszul vagyok tőlük

2022. okt. 31. 17:15
 9/17 anonim ***** válasza:
60%
Migráns várost akar ott csinálni...
2022. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%
8-as, bocs de ezek egyértelmúen fideszes kifejezések, hogy Debrecen a legversenyképesebb vidéki város (nem), meg hogy 2. főváros (közelben sem). Csak ezért gondoltam, hogy fideszes vagy.
2022. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!