Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki pártok miért nem...

Az ellenzéki pártok miért nem kampányolnak amellett, hogy az emberek többet járjanak könyvtárba?

Figyelt kérdés
Vagy valami javaslattal állnának elő, hogy népszerűsítsék a könyvolvasást, vagy több könyvtár épüljön, vagy a diákok és nyugdíjasok ingyen iratkozhassanak be. Ha már amiatt aggódnak, hogy mennyire nem tud senki sem gondolkodni, csak ők...

2022. okt. 29. 18:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A könyvekkel az a baj hogy nincs rajta wifi.
2022. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Az emberek többségének nincs ilyesmire ideje.

A legtöbben diplomázás után nem nagyon fognak könyvet a kezükbe.

2022. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Mondjuk ma már rég nem a könyvtár az információforrások közül a legfontosabb. Aki könyvtárba jár az a könyvek szeretete miatt teszi, nem mert másképp nem tud művelődni.

(oké értem én, hogy ez trollkodás amúgy is)

2022. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

A legtöbb könyvtárat most éppen bezárják.

Például azt is, ahol én dolgoztam. Úgy kirúgtak, a lábam nem érte a földet. Ezért érdemes volt megcsináltatni a geotermikus fűtést.

2022. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

A könyvtár jó dolog, olvasni jó dolog. DE!

2022 őt írunk, a könyveket digitalizálják és igen, egy könyvet jobb kézbe fogni mint egy ebookot, de DRÁGÁBB!


Magyarországról beszélünk ahol jobb esetben hónapról-hónapra, átlagos esetben pedig napról-napra él a többség.


A könyvtárak arra a sorsra jutnak mint a videotékák. Az nem azt jelenti nem olvas többé az ember, csak máshogy.

Amúgy a költségvetésbe egy tanári bérrendezésre nincs pénz annyira rossz a gazdaság, könyvtár pedig nem prioritás amikor gyerekek éheznek.

2022. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%
Elárulok egy nagy titkot.Se a kormánypártnak se az ellenzéknek nem érdeke,hogy művelt,gondolkodó emberek éljenek ebben az országban.Könnyen átverhető megvezethető birkákra van szükség itt kérem.
2022. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...rengetegen panaszkodnak, hogy szeretnek olvasni, de online olvasni sokkal jobban igénybe veszi a szemüket, mintha rendes könyvet lapozgatnának. Viszont mivel a könyvek ára magas, ezért merült fel bennem, hogy miért nem kap ezen az ellenzék, és folytat kampány a dologért? nem az az érdekük, hogy minél többen olvassanak?
2022. okt. 29. 18:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"A könyvtárak arra a sorsra jutnak mint a videotékák. Az nem azt jelenti nem olvas többé az ember, csak máshogy."


Rohadt nagy tévedésben vagy. A videótékák profitorientál magánvállalkozások voltak, a könyvtárak alapból veszteséges kulturális intézmények állami vagy egyetemi vagy önkormányzati fenntartásban. A színházak is állandó veszteséggel üzemelnek, mégsem zárják be őket.

2022. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

1: Hogyan képzeled el ezt a kampányt a könyvtárak látogatására?

2: Miért az ellenzéken kéred számon, miért nem a kormánypárton, amelynek esetleg lenne lehetösége erre pénzt biztositani? (Pl fütés télen)

2022. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Osztán minek a bezárt könyvtárakba, lopni? Legyen mivel begyújtani?
2022. okt. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!