Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tapsol az egész Magyar Balolda...

Tapsol az egész Magyar Baloldal a Brazil Baloldali győzelem miatt?

Figyelt kérdés

A Magyar Baloldal megint tudja játszani az eszét, hogy más országban győzött a Baloldal.

Persze a Magyar Baloldal vergődik csak, de a Magyar Baloldal az összes Baloldali győzelmet sajátjának hisz, mert a Magyar Baloldal itthon sikertelen.



2022. okt. 31. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Minden normális értékrendű ember tapsol hogy nem az az elmebeteg vallásőrült fasiszta nyert ismét. Persze elhiszem a fideszhivoknek fáj.
2022. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
1-es vagyok. Vannak nekem brazil kollégáim beszélek is portugálul úgyhogy örülök is hogy az a barom vesztett.
2022. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

A magyar baloldal már tudja hogy a lula is Putyin párti?



[link]

2022. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Önmagában nem értem, hogy lehet valakit támogatni, aki az esőerdők kivágásából politikát csinált és megengedte.
2022. okt. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Brazíliában nem igazán mérvadó, hogy ki van hatalmon, ugyan úgy lelopja az emberről még a gatyát is Bolsonaro, mint Lula.
2022. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

#3: Őszintén szólva kétlem, hogy ugyanolyan jó lenne a kapcsolatuk. Mi mást mondhatott volna Putyin, ő is tudta, hogy Bolsonaro valószínűleg bukni fog.

Egyébként nem csinálnék ebből ideológiai kérdést, amiért örülök az eredménynek, az elsősorban az esőerdők sorsa. Ezt szerintem egy kevésbé elfogult jobboldali is beláthatja.

2022. okt. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Brazília továbbra is tagja lesz a BRICS nek és nem szankcionálja oroszországot Lula is tudja nincs értelme ennek továbbra is semlegesek maradnak ez ügyben.
2022. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

"Vannak nekem brazil kollégáim beszélek is portugálul "


Na, megint egy GyK skizo.

2022. okt. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező, nálad ez valami becsípődés? Miért kellene a magyar baloldalnak bármit is csinálnia a brazil választások eredményével? Miért kellene tapsolni vagy sem? Szerintem nálad valami komoly gond lehet, beszélj egy szakemberrel!
2022. okt. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7-es, ennél prózaibb ok is van amiért Brazília nem éppen szankciópárti: a világ másik végén vannak. Ők földrajzi távolságukból adódóan nem élnek a háború szomszédságában. Emellett Brazíliában él 2 millió orosz leszármazott, fél millió ukrán. Igaz, hogy egy 200 milliós országról beszélünk, dehát az orosz diaszpóra kiteszi Nyizsni Novgorod teljes lakosságát. Argentína is hagyományosan jó viszonyt ápol oroszokkal.

Viszont sok brazil ellenzi Putyin politikáját és számos ukrán menekültet fogadtak be azóta.

2022. okt. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!