Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a garancia arra, hogy ha...

Mi a garancia arra, hogy ha Gyurcsány Ferenc visszavonulna a politikától, akkor nyerne az ellenzék? Gyurcsány Ferencnek van egy keménymag 1 millió fős szavazótábora akik tűzön vízen kitartanak Fletó mellett. A többinek mivan?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 21:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
Semmi. A Tordai Bencéktől meg a Momentumos csajoktól is a hideg futkos a hátamon.
2022. okt. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
49%
Az előválasztástól a választásig eltelt időszakban Gyurcsány nem is csinált semmi rosszat. Jó, neki már a puszta létezése is rossz hatással van az ellenzékre, de MZP és Jakab sokkal többet ártottak.
2022. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy van 1 milliós szavazótábora!

[link]

A jelenlegi 9% nagyjából valóban kb. 600 ezer szavazót jelent (a keménymag még kevesebb).

Ha Gyurcsány visszavonulna, akkor Dobrev venné át a pártot. Ő pedig ugyebár elég sűrűn találkozik vele és eléggé a befolyása alatt áll. Szóval ugyanaz lenne a helyzet, mint most. Ha mindketten visszavonulnának és ki is lépnének a DK-ból, az már más helyzet lenne.

2022. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy ellenzék?
2022. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Semmi, de legalább visszakapcsolna Viktorta az állandó pllL Sorosozással.
2022. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogy Gyurcsány, és barátai eltűnnének a politikából. Őt a Fidesz beállította egy ellenség szerepkörbe, vele riogatva gond nélkül hozza a kétharmadokat. Ha nincs a politikában, akkor már régen lehetne egy egységes ellenzék, ami képes, hogy a Fidesz kétharmadát megtörje. Itt a nagy gond a kétharmad. Anélkül tényleg kellene nézni az ellenzék akaratát is, hogy egyezségre jussanak. Az, hogy Gyurcsány a politikában van, az csak a Fidesznek jó. A Fidesznek vannak a biztos szavazói, Gyurcsánynak van az említett kb 800.000, akikkel nem igazán fog a többi ellenzéki szavazó összefogni. Max úgy mint legutóbb.
2022. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

16.


Most gúnyoljuk ezért Orbánt, de az Egyesült Államokban jelenleg a Demokrata Párt ugyanezt csinálja Trump-al. ("Ha nem vagy velünk, visszajön a Trump! Hujujujj!")

2022. nov. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Amúgy nem teljesen mindegy, hogy épp melyik bohóc van a porondon?
2022. nov. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"Azért az előválasztáson látszott, hogy azért DK keménymag mégsem olyan nagy, mint amennyire tartják magukat. Aztán az országgyűlési választáson még ennyit sem értek."


Én 2022 ben az összefogásra szavaztam, de az azért beszédes adat, hogy 2022 ben csúnyán alulmúlták magukat, 2018 ban több szavazatuk volt, mint 2022 ben. Asszem még akkor is, ha 2022 ben számoljuk a mi hazánkot de azokat ne számoljuk, úgy még csúfosabb a 2022 es ellenzéki eredmény, a 2018 ashoz képest.


Gyurcsány Pedig volt már 2018 ban is, mégis jobb eredményeket értek el akkor.


Én megvetem Gyurcsányt is meg Orbánt is de mondjuk arról, hogy a Jobbik hová jutott, arról is gyurcsány tehet?

2022. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 tobas ***** válasza:

"Én megvetem Gyurcsányt is meg Orbánt is de mondjuk arról, hogy a Jobbik hová jutott, arról is gyurcsány tehet?"


Ha nem tűnt volna fel a DK a téma. A DK indította a legtöbb egyéni jelöltet az Összefogáson belül, összesen 32 főt. Közölük 22-en kaptak kevesebb szavazatot a választókerületükben, mint az Összefogás listája. Ezt már nem lehet Fidesz trollkodásra fogni.

2022. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!