Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Márki-Zay Péter helyett...

Ha Márki-Zay Péter helyett Hadházy Ákos lett volna az összefogás miniszterelnök-jelöltje, akkor meg is nyerhette volna az ellenzék a választást?

Figyelt kérdés

2022. nov. 3. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Kizárt. Az a bolond elég sokakat taszít. Meg eleve be sem álltak volna mögé a többiek, ő végképp vállalhatatlan.
2022. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Lepontozhat a sok MZP fanatikus, de igen, Hadházyval sokkal nagyobb esély lett volna a kormányváltásra. Eleve nem nyilatkozott volna folyamatosan űgy, hogy anyagot biztosítson Orbánnak a megvágott videókhoz.
2022. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Amíg a Fidesz rendelkezésére áll a teljes állami gépezet és a sokszorosát költheti kampányra, pénzszórással megveheti az ostoba, szerencsétlen embereket és mindenki összegyurcsányoz, addig tök mindegy ki a miniszterelnök-jelölt, az ellenzék nem fog győzni. Talán ha a társadalom eljutni egy olyan tudatszintre, hogy képes legyen értelmes vezetőket kitermelni.
2022. nov. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%

3-as!

Utálom Orbánt, sosem szavaznék rá, de döbbenet, hogy még mindig véditek MZP-t az ámokfutása után.

2022. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Hadházyt is simán lekaraktergyilkolták volna. Sőt folyamatosan kapja a savat a kormánymédiából, gyűlölik is nagyon a fideszesek.
2022. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

Hol védtem én MZP-t? Mutasd már meg légyszi. Vagy iratkozz vissza az esti suliba gyakorolni a szövegértést.

2022. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként sokan nem érzik át MZP helyzetét.

A kormány propaganda amellett hogy Gyurcsány show-zott, elképesztő dolgokkal vádolta folyamatosan, amit ország-világnak a tudomására juttattak . Akármikor hallgattam reggelente a rádiót, mindig őt szídták, a sok retard megafonosról meg nem is beszélve. Ez egy rendkívül kiszolgáltatott helyzet, ami tényleg bosszantó lehet. Pláne ha az ország fele egy primitív agresszív állat.

Ilyen helyzetben nagyon kíváncsi lennék hányan tudnák megőrizni a hidegvérüket, főleg azok akik már egy GYK-s kérdésnél is elkezdenek itt mocskolódni :DDDD

Persze én nem tartom helyesnek amiket mondott, de ha a kormány nem a gyűlöletkeltéssel foglalkozna úgy általában, akkor ez mind nem lenne.

Meg kell nézni MZP korábbi interjúit, amikor a kormány még nem igazán foglalkozott vele. TELJESEN MÁS

2022. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!