Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tisztázta ezt az...

Miért nem tisztázta ezt az ellenzéki média??

Figyelt kérdés

a Fidesz széthazudta a választásokat: [link]

[link]

Engem ez végtelenül felháborít, de az meg pláne hogy senki nem élt ezekkel a videókkal. Se a 444 se a Telex se senki. Semelyik ellenzéki média vagy Youtuber. MIÉRT????

Ha szétterjesztették volna a youtube-on, Tiktokon, akár választást is nyerhettek volna nekik. A Fidesz nem csak a sajátjait szólította meg ezzel, hanem pártatlanokat is.

Márki Zay Péter se posztolta ezt sehova. Se a youtube csatornájára se Tiktokra se sehova. MIÉRT????? HOGY LEHET EGY ILYEN ZICCERT KIHAGYNI???

Egész végig ezeket próbálta megcáfolni de ahelyett hogy ilyen konstruktív videókkal megmagyarázta volna a dolgokat, csak szimplán annyit mondott "Hazugság".

De még MZP-vel szimpatizáló youtuberek (Fókuszcsoport) se tették ezt meg. Pedig ez utóbbi még be is engedte meginterjúvolni őt.

És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy vidéken nincs net meg stb... Nincs olyan gyerek már az országban akinek ne lenne okostelefonja. Ha Tiktokon vagy youtube-on feldobta volna nekik ezeket a videókat rögtön megmutatták volna a fideszes szüleinek, akik lehet hogy nem pártolnának egyből át az ellenzékre, de jobban átgondolnák kire szavazzanak. A 444 youtube csatornáján van olyan videó aminek konkrétan 1,6 millió megtekintése van. Na most ennek legalább a fele fideszes lehetett. Szerintem értitek miről beszélek.

ENGEM EZ HIHETETLENÜL FELBOSSZANT

Ti mit gondoltok?



#FIDESZ #politika #fókuszcsoport #Hazugság kampány
2022. nov. 4. 23:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem.
2022. nov. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem fogunk nyitohatni neked videókat írd le
2022. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2 akkor csak szimplán írd be a YouTube keresőbe: "Így vér át a Fidesz"
2022. nov. 4. 23:57
 4/13 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2022. nov. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na ezek aztán válaszok
2022. nov. 5. 00:14
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem érthető a problémád
2022. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
#6 Troll kérdés is meg hülye is, az lenne a meglepő ha érteni lehetne.
2022. nov. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok troll! TÉNYEKET közlök.

A Fidesz nagyon rákapcsolt a lejáratásra. Nyílvánvalóan láttátok ti is a videókat.

Na ezeknek vannak ám cáfolatai.

Pl. Az indiai szemműtétes marhaságot Márki Zay Péter IDÉZTE. A Fidesz meg aljas módon kivágta.

Na és ezt ország világnak megmutatta.

Értem! Rendben! De az ellenzék miért nem posztolta ennek a videóknak a cáfolatait??? Ezek mit csináltak a valasztások alatt??

Szerintem abszolút érthető a problémám.

2022. nov. 5. 01:08
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

#8 MZP te vagy az?

Az a vonat már elment, hogy téged mosdatni lehessen, te vagy a saját magad legnagyobb ellensége, mert nem vagy képes befogni a szádat és előbb gondolkodni aztán NEM beszélni hülyeségeket.

Most se vagy képes még írásban sem abbahagyni, csak tolod a baromságot, hogy egyre rosszabb legyen. neked.

2022. nov. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%

miért nem posztolta ennek a videóknak a cáfolatait???


Mert ugyanaz a főnökük

2022. nov. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!