Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A népszámlálás miért nem...

Feketeruhasember kérdése:

A népszámlálás miért nem népszámlálás?

Figyelt kérdés

Miért kell egy valag ostoba kérdésre válaszolni? Nem arról van szó hogy bármit is titkolnék vagy vaj lenne a fülem mögött de miért kötelező ez?

Olyan kérdéseket is feltesznek amire nem is tudom a választ. Miért karmolják szét ezzel az emberek agyát?


2022. nov. 5. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Abból indulnak ki, hogy nem vagy fogyatékos, és ismered magad annyira, hogy meg tudod válaszolni a rád vonatkozó kérdéseket.


Amúgy a népszámlálás soha nem csak számlálás volt.

2022. nov. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem csak rám vonatkozó kérdések vannak.
2022. nov. 5. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Én azt nem értem, hogy a kérdezőbiztosnak mondom a választ, akkor miért nem azt üti be a gépébe.

Csomo válasznál "jó lesz ez" és ment a következő kérdésre.

Mikor rákérdeztem ez volt a válasz, higy "nincs jelentősége".


Nos így fognak kijönni azok a hamis adatok, hogy Magyarországon milyen jó lét van, közben a fél ország nyomorban él.

2022. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

3


"Csomo válasznál "jó lesz ez" és ment a következő kérdésre."


Na, ezért csináltam meg digitálisan. Ez a "jó lesz az" arra hasonlít, mint amikor bemégy a boltba, de bizonytalan vagy, a kereskedő ezt megérzi és abban a pillanatban elkezd erőszakoskodni - türelmetlenkedni veled, hogy a vásárlásra kényszerítsen. Aztán izzik a levegő, amikor mégsem veszem meg az árut.

2022. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3 Nem érted, de annyira azért neked sem volt fontos hogy rászólj, hogy írja be azt amit te mondtál neki. Miért?
2022. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező

Ennek a népszámlálásnak a NEVE az, hogy népszámlálás, de soha nem azt jelentette, hogy mennek és megszámolják hányan vagyunk.

Azt már pontosan tudják.

Azt nem tudják, hogy az a majdnem 10 millió ember aki itt él az milyen körülmények között él és maga az ember milyen. EZT számolták össze már évtizedekkel ezelőtt is meg most is. Mindenhol.

2022. nov. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 scamdemic ***** válasza:
100%
2022. nov. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!