Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum átnevezné a Moszkva...

A Momentum átnevezné a Moszkva sétányt Kijev sétányra. A képviselőjüket, Orosz Annát mikor nevezik át Ukrán Annára?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 12:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
87%
#9 " A világ népe Viktoron nevet és mémet gyárt a pipotyaságából" A memeket természetesen nem a politikusok és világvezetők csinálják. Nem ellentmondásos az a két állítás, hogy Orbánt nem veszik komolyan a nemzetközi politikában, és hogy más országok lakói emiatt röhögnek rajta és memeket gyártanak a csicskaságáról.
2022. nov. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
85%

#9: Az még nem jutott eszedbe, hogy ezeket nem ugyanazok az emberek mondják? Nem gondolkodik minden kormánykritikus ember egyformán. Elhiszem, hogy ti nem ehhez vagytok szokva és mindenki azt gondolja, amit épp bedob nektek a Fidesz, de ez nincs mindenkinél így.

Amúgy nekem tetszik a Kijev sétány, Orosz Annát pedig nem nevezném át.

2022. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 Dzsonszi ***** válasza:
53%

#12 Már nem egyszer futottam bele itt a gyakorin olyan emberekbe, akik egy kérdés alatt képesek voltak leírni ezt a két mondatot pár oldallal később, de a valóságban a balos ismerőseim is havonta mondogatják a két mondatot felváltva. A legutóbb nem egy ember hisztizett, hogy a gendersemlegeseknek kell a harmadik wc, utána leírták 3 oldallal később, hogy az lenne a legjobb, ha koedukált lenne az egész... na ilyen logikával én nem tudok mit kezdeni

Egyébként áruld már el, mi a fazs értelme van átnevezni Kijev sétányra? De őszintén, szerinted ez segíti a lövészárokban fekvő ukrán katonát? Szánalmas de komolyan...

2022. nov. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Dzsonszi ***** válasza:
31%
Ja és a kérdező által felvetett kérdés abszolút reális, hol fogtok megállni a Kijevi sétány után? Kisoroszi is át lesz nevezve kisukránira, Oroszlány ukránlányra, orosz macska ukrán macska, na de akkor mi lesz a szibériai macskával? Lesz ukrán krémes az oroszból? Nem röhögitek ki magatokat mikor ilyen baromságokat találtok ki?
2022. nov. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%
#14 Én az 150 forint darabáras tojáson nevetek sírva.
2022. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
39%

#13: Szerinted a fideszesek között nincsenek olyanok, akik váltogatják a véleményüket? Még a politikusok között is, sőt az egész Fidesz egy nagy szélkakas. Utána lehet nézni, hogy bizonyos témákban hogyan nyilatkoztak néhány éve és most.

Az átnevezés nem segít, jelképes jelentősége van. Ennyi erővel a szobrok vagy hasonló jelképek sem segítenek, mégis fontosak lehetnek az embereknek. Érdemi, országos szintű anyagi támogatásra a kormánynak van lehetősége.

2022. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
16%

Azt az egyet nem értem, hogy ha a Moszkva sétányt átnevezné a momentum, azt mi a f*szért pont Kijev sétányra kell átkeresztelni?Tán nem elég terjedelmes, színes a magyar történelem és kultúra, hogy valami magyar vonatkozású nevet adjanak neki?Esetleg ők nem ismerik a magyarságot?Esetleg nem fontos nekik a magyarság?


Már meg sem lepődök ezen.Pont tegnap olvastam a twitteren, azt kommentálta valami monentumos f*sz, hogy reméli, a magyaroknak sosem kapnak egy fillért sem az uniótól, ez így helyes, inkább a nem EU tag Ukrajnának adják, a magyar embereknek semmit ne adjanak, úgy a jó.

2022. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Dzsonszi ***** válasza:
46%
#15 Azon én is, mi köze a kérdésnek ehhez? Vagy azt hiszed a minden orosz szót ukrán szóra átnevező emberek vezetnék az országot, akkor olcsóbb lenne a tojás? Vagy akik lásd " Érdemi, országos szintű anyagi támogatásra a kormánynak van lehetősége." még pénzt szórnának az ukránokra, hogy ebben a válságban még kevesebb legyen az országban az segítene? (pláne azoknak, akik eddig évekig elnyomták az ott élő magyarokat). Vagy akik sírnak azon, hogy Orbánék nem zárják el a véres orosz gázt, utána vergődnek, hogy miért megy fel a gáz ára?
2022. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
54%
#18 Szerintem a 8 milliárdos plakátkampány és a mellé még pár milliárdos nemzeti konzultáció árából mindkettőre futotta volna.
2022. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
75%
Orosz Anna legyen ezentúl Ukrán Anna, Orbán Viktor pedig Ukrbán Viktor!
2022. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!