Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum átnevezné a Moszkva...

A Momentum átnevezné a Moszkva sétányt Kijev sétányra. A képviselőjüket, Orosz Annát mikor nevezik át Ukrán Annára?

Figyelt kérdés

2022. nov. 7. 12:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
20 Szerintem Orbán neve ezentúl legyen Lopó Tök. Úgyis tök melege van.
2022. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
34%
Unatkozó gyerekek ezek, - közük nincs politikához! :DDDD
2022. nov. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
41%

"Nem gondolkodik minden kormánykritikus ember egyformán. Elhiszem, hogy ti nem ehhez vagytok szokva"

Ki az a ti? Nincs 2 egyformán gondolkodó ember. Ez csak az elvakultak vizionálják.

2022. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
55%
#23: Ti, az internet fideszes népe például. Ugyanazt fújjátok, amit a kormány a szátokba rág, ritka, hogy kritikusan lépjetek fel velük szemben. Az pedig már csak hab a tortán, hogy a parlamentben mindig egységesen szavaznak. Ne mondja nekem senki, hogy mindig mindennel minden fideszes parlamenti képviselő szívből egyetért, amit Orbán kitalál. Jó dolog az egységesség, de szerintem ideálisabb lenne, ha érdemi viták és önálló képviselői vélemények is lennének.
2022. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
21%

#24

Megnevettetsz. Úgy tesztek, mintha egy grammal is különbek lennétek a fideszesektől. Egész kampányidőszakban lehurrogtatok mindenkit, aki kritizálni merte az ellenzéket, mert "most nem szabad". Nem mintha most nem ezt tennétek. Ha valaki meg mer fogalmazni egyetlen rossz szót is velük szemben, egyből megjelenik 14 dékás néni, és elhordanak mindennek. Ugyanolyan elfogultak vagytok, mint a fideszesek.

2022. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
56%
#25: A DK-sok sem különbek ilyen szempontból semmivel, ez igaz. Én nem mondom, hogy minden rossz, amit a Fidesz csinál és azt sem, hogy az ellenzék mindenben jó, sőt. Kifejezetten elégedetlen vagyok a teljesítményükkel.
2022. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Szerintetek is Ukrán Anna legyen?😂
2022. nov. 9. 10:17
 28/29 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem inkább rubel legyen.
2022. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 NTBS ***** válasza:
Amikor ő kéri.
2022. nov. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!