Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MZP miért ilyen gyűlölködő...

MZP miért ilyen gyűlölködő rendezvényt szervezett az amerikai kampánypénzből?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 7. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát, ha tényleg ezt nyilatkozta MZP, akkor erre azt tudom mondani, hogy ez az ember nem tanul semmiből.Csak azt nem értem miért nem kér segítséget egy kommunikációs szakembertől, hogy képes legyen magát elfogadható módon kifejezni?Nincs a környezetében senki, aki szólhatna, hogy az ilyen féle nyilatkozatok mennyire kontraproduktívak?Továbbra is úgy gondolom, hogy a politika nem való MZP-nek.
2022. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Hát a gyűlölet benne megvan régóta😂
2022. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Fideszes propagandaeszközzel az ember nem vitázik. Még kevésbé magyaráz.
2022. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Mindenki azt adja, ami a lényege.
2022. nov. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Fidesz propaganda persze arról nem beszél, hogy a Fidesz a magyar adófizetők pénzén kelt gyűálöletet már nagyon régóta, az persze nem baj nekik, meg hogy szétlopták és szétverték az országot is. Nem megfelelő MZP sok nyilatkozata, de sokszor alapból igaza is van (vagy csak részben) de akkor se kéne ilyet mondania. De baromi álszent, hogy az adófizetők pénzén hazug propagandát toló országot szétlopó és szétverő fidesz azzal érvel, hogy MZP külföldi pénzből kelt gyűlöletet....
2022. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Teljesen mindegy, mert nem így működik a politika.MZP alkalmatlan erre a pályára, ha ezt nem képes belátni.Szerintem ettől függetlenül sem tehetséges, de az megint más kérdés.
2022. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!