Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatja még rajtam kívül...

Támogatja még rajtam kívül valaki a politikai nihilizmust?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? És ha nem, miért?

2022. nov. 11. 18:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem tök értelmetlen eg ypolyan politikai irányzat, aminek az a éclja, hgoy nem kezd semmit a politikával. Akkor inkább nevezzük az ezt követőek kiábrándultaknak, akik nem vesznek részt a politikában. Ha már csinálsz valamit a politikában (azaz cselekszel) akkor nem tudsz semmit sem csinálni, hiszen az azt jelenti, hogy... nem cisnálsz semmit (azaz nem cselekszel. Nem tudsz úgy cselekedni, hogy nem cselekedsz:D). Akkor csak simán kiábrándult vagy, aki nem cisnál semmit a politikával.


De.. ez az én véleményem, a kérdésed szmepontjából veheted simán "nem támogatom"nak.

2022. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az anarchizmus egy baloldali filozófia, semmi köze ahhoz a baromsághoz, amit mondasz.
2022. nov. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#11 Ne igyál többet, mert még a végén megárt.

#12 Az anarchizmus pont arról szól, hogy egyik oldalt sem támogatod, szóval úgy látom, hogy már annyira átmosták az agyad, hogy még az alapvető racionális gondolkodás, és a szövegértelmezés sem megy. Így állsz neki okoskodni, gratulálok!🤣

2022. nov. 12. 00:07
 14/17 anonim ***** válasza:

#13 Buta vagy. Ajánlom, hogy olvasgass még kicsit a témában.

Itt van egy bevezető: [link]

2022. nov. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14 Akkor te még butább vagy. Dobálózzunk wikipédia linkekkel, tessék:

[link]


Erről szólt volna kérdésem, és ha a kettő közt nem találsz egyezést semmilyen módon, akkor bizony baj van a toronyban.

2022. nov. 12. 01:25
 16/17 anonim ***** válasza:

"8, az ok, de egy országot nem lehet így működtetni."


Olyan nincs, hogy egy országot ne vezessen senki, legalábbis hosszútávon nincs. Ha elmenne mindenki, akkor is jönne valaki. Mondjuk Eu szakértői kormány.

2022. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Nézd, szerintem tök értelmetlen eg ypolyan politikai irányzat, aminek az a éclja, hgoy nem kezd semmit a politikával. Akkor inkább nevezzük az ezt követőek kiábrándultaknak, akik nem vesznek részt a politikában. Ha már csinálsz valamit a politikában (azaz cselekszel) akkor nem tudsz semmit sem csinálni, hiszen az azt jelenti, hogy... nem cisnálsz semmit (azaz nem cselekszel. Nem tudsz úgy cselekedni, hogy nem cselekedsz:D). Akkor csak simán kiábrándult vagy, aki nem cisnál semmit a politikával."


Olyan nincs, hogy senki se vezessen egy országot hosszú távon, lásd az előző kommentemet. Ez amit a kérdező írt ez nem azt jelenti, hogy a nagy semmi vezetné az országot ameddig létezik.

2022. nov. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!