Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell most felfordulást,...

Miért kell most felfordulást, tüntetést csinálni? Nincs elég bajunk így is?

Figyelt kérdés

Ukrán, orosz háború, brüsszeli (többnyire értelmetlen szankciók)

Covid továbbra is tart+a normális napi problémák. Még azt megérteném, hogy nagyobb fizetést szeretnének a tanárok (ki ne szeretne nagyobbat), de hogy mást akarnak tanítani... Mi mást? Gender elméletet, lmbtq-t meg ilyeneket? Hát azt meg mi a fenének? Jó nekik, hogy csak az a problémajuk, hogy azt nem taníthatják. De a magánorvos is nagyon szidta őket, csúnyán, akihez mentem, az egyik beteg előtt, csak néztem, hogy jó hírű orvos, és így beszél.



2022. nov. 12. 09:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, ilyeneket ne mondjál, mert jön Pankotai Dili és elküld a jó k...a a...dba.😆
2022. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

09:29: a kérdés provokatív.

Ő meg kapásból lesorosbérencezett. Hát igen, szép is lenne, ha Gyuri bácsi fizetne valamit - ha már az állásomból kirúgott az állam, a munkahelyemet meg bezárták, a téli spórolásra hivatkozva. Ez vajon kinek a hibája? Igen, Viktoréké, akik messze a piaci ár fölött veszik a ruszki gázt, és finanszírozzák Putyin mocskos háborúját.

És még "értelmiséginek" meri nevezni magát, mikor szóról-szóra a kormánypropaganda gusztustalan paneljeit böfögi vissza. Milyen "értelmiségi" ez? El tudom képzelni. Gondolom, valami sztahanovista munkaversenyen nyerte a "diplomáját" Rákosi alatt.

2022. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%

"Te ne akarjál már beleugatni onnan a szalag mellől a tanárok dolgába, foglalkozz azzal, hogy nehogy túllépd a napi selejt kvótát, mert akkor fizulevonás lesz."


Áruld már el te baromi ostoba, hogy honnan is tudod így a monitoron keresztül látatlanban megítélni a másik ember munkáját? Engem már például beállított valaki csórónak, pedig marhára nem vagyok az. Csak a gyakoris idióták azt hiszik, hogy meg tudnak ítélni egy embert a monitoron át, akit sosem láttak, nem ismernek. Velem kapcsolatban is többször előfordult már...


És még ti hülyézitek le a másikat, akik maguknak nem létező szupererőt tulajdnonítanak. xDDDD (Nem én vagyok a kérdező, de a gyakoris végtelenül ostoba személyeskedésen kiakadok. Bár mondjuk a gyakorin vagyunk, itt ez a színvonal.)

2022. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért vágtam vissza. Nekem nagyon nem stílusom a mocskolódás, és még csak Fideszes sem vagyok, igaz liberális sem, így marad a Mi Hazánk, Kétfarkú kutyák, meg még pár. Az oroszok nem jo emberek igaz, agresszorok igaz, de Amerika sem az a szent ország aminek igyekszik mutatni magát. Sok helyen avatkozott be már demokrácia terjesztés ürügyén, ahol nem kellett volna. Lett is nagy káosz, zűrzavar. Például Afganisztánban. A baloldal meg egy az egyben átveszi tòlük az ideológiát, sőt a sunyiságot, képmutatást, alattomosságot is sajnos.
2022. nov. 12. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!