Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Feladnád végérvényesen az...

Feladnád végérvényesen az állampolgárságod, ha cserébe soron kívül megkapnád az amerikai állampolgárságot?

Figyelt kérdés
2022. nov. 12. 23:17
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%

Incel? Nős vagyok, két gyerekkel. :D Ezt honnan veszed?


Na látod, az ilyen kijelentések miatt sz*rt sem érnek a válaszaid. Ha a többi válaszodnak is ekkora a valóságtartalma, akkor teljesen jogosan kaptad a két pipát. :D

2022. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
28%
Dehogynem, az az első, hogy jön a piros, hogyha nem Gyurcsánnyal kezdődik a válasz. :D
2022. nov. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
61%
Mivel pontosan ismerem a rendszerét és hogy hogy néz ki az USA a valóságban semmi pénzért sem. Sőt kimerem jelenteni hogy vagy tudatlan vagy egy idióta az aki ott szeretne élni
2022. nov. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%

Nekem megvan az amerikai allampolgarsag es nem mondtam le a magyarrol. Akkor sem mondtam volna le rola ha soron kivul kapok amerikait. Kitudtam varni a sorom :)

A nagy covidos lezarasok idejen csak magyarokat es a csaladtagjaikat engedtek be az orszagba. Aki lemondott az allampolgarsagarol az egy ideig nem tudott utazni.

2022. nov. 13. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
85%
Egy percig sem gondolkoznék ezen. De kb egy tucat másik állampolgársággal is így vagyok. Bármikor dobnám a magyart érte.
2022. nov. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy.Miért nem az oroszt a szar amerikai helyett?
2022. nov. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
83%
Akar a fene USA állampolgárságot, már ha arra gondoltál. De a kanadait szívesen elfogadnám, az sokkal élhetőbb, európaiasabb hely.
2022. nov. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
25%
Én nem mondanék le a magyarról az amerikai állampolgárságért, mivel soha nem élnék hosszútávon az USA-ban. Voltam kint 3*3 hónapot,szép volt,jó volt,elég volt,túristáskodni valószínűleg visszamegyek még életem során,de hogy ott éljek,az kizárt.
2022. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajna nem olyan jó az angolom, de remélem ez a jövőben javulni fog. Ha tegyük fel leszek olyan szinten és a többi ténxező is alkalmas lenne, akkor persze hogy igen. De nekem a legszimpatikusabb egy észak európai ország, aztán a nyugat európai, aztán az USA. Bár van amiben ezek közül az USA a legjobb, de szimpátia alapján nem, mégha valamiben az is a legjobb, vagy valamikben!
2022. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
A magyarral szart sem érek, szóval ja
jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!