Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Népszámlálás, mi ez az orbitál...

Népszámlálás, mi ez az orbitális baromság?

Figyelt kérdés

Párommal reggeltől(8:00+1 óra út, tehát 7:00-tól) estig(17:00+1 óra út, tehát 18:00-ig, ha nem túlórázunk) dolgozunk hogy élni tudjunk valamiből, erre most random jött egy levél, hogy "már harmadjára próbáltak minket keresni a népszámlálás miatt és hogy ez kötelező és ha nem teszünk neki eleget akkor 200ezer bírság", mi a f*sz? Azért dolgozunk hogy élni tudjunk, erre pár tetűláda adat miatt már veri az állam a f*szát? Online miért nem lehet megcsinálni ezt? Miért csak így személyesen, vagy persze ügyfélfogadási időben 8 és 5 között, amikor DOLGOZUNK?


Ezt főleg úgy, hogy van egy kamera az ajtónknál és eddig a büdös életbe nem jött még csak az ajtónk közelébe se senki, hogy népszámlálósdit játsszon, erre látom a felvételen, hogy ma 11:03-kor valami hapsi odasétál az ajtóhoz és a kilincsre teszi a papírt majd elsétál? Ez volt az ő nagy harmadik próbálkozása?


Mibe kell még belevernem, hogy végre nyugton hagyjanak minket ebben a tetűláda országnak nevezett fostalicskában?


2022. nov. 14. 16:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
92%

"Online miért nem lehet megcsinálni ezt? "

Meg lehetett. Volt rá, ha jól rémlik, három hetetek.

2022. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:
Igen, ONLINE ki lehetett tölteni úgy, hogy a lakcímedre kaptál egy 12 jegyű kódot, amivel be kellett lépni egy linkre, ezt a levelet viszont NEM kaptuk meg, azaz NEM tudtuk kitölteni online és több emailre sem voltak képesek válaszolni. Ebből következtetve MÉGSEM lehet kitölteni online.
2022. nov. 14. 16:53
 3/65 anonim ***** válasza:
88%

Volt online lehetőség is, azzal kezdték, de híresen szar volt a rendszer, mert gondolom, ahogy mindent ebben a szar Orbán-kormányban, "Valakinek" a valakije csinálta meg, és a szakértelem másodlagos volt.


Szóval a beküldés nagyon sokaknak nem ment, ill. nem elsőre sikerült. Én pl. öt napig szarakodtam, éjjel, nappal, sehogy nem sikerült beküldeni, Win már nagyon frissíteni akart, úgyhogy hagytam a szarba, jöjjön a biztos, és jött is. Vicc az, hogy első alkalommal, amikor jött, a tabletjén is befuccsolt a rendszer, másnap jött megint, akkor már jó volt.

2022. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
90%
Én is online töltöttem ki...
2022. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
#1 egyébként 15 nap volt rá, ezért is néztük meg mindennap a postaládát.
2022. nov. 14. 16:53
 6/65 anonim ***** válasza:
87%
Online meg lehetett csinálni, csak már lejárt a határideje.
2022. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:
Akik most válaszolgatnak az online cuccal kapcsolatbna, nyomjanak már egy F5-öt és olvassák el az első válaszomat. Meg #4-es válasza is hasznos a témában.
2022. nov. 14. 16:55
 8/65 anonim ***** válasza:
88%
Én írtam a #4-est, szóval egyáltalán nem védem őket, fos volt az egész, de az igazsághoz hozzátartozik, hogy ebben az esetben az ügyfélkapun kérhettél volna új kódot, és megoldhattad volna... már ha sikerül. Nekem jó kódom volt, kitöltöttem, de nem sikerült elmenteni.
2022. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk menj egy kirmányhivatalba vagy hívj fel valakit, aki illetékes! Esetleg, ha eddig nem gondoltál erre....
2022. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
84%

1. VOlt online periódus. Ha nem kaptál levelet, ügyfélkapun jelezhetted és kaptál új kódot.

nem tetted meg.


2. a népszámláló minden próbálkozásnál hagy értesítőt. Tegyük fel, hogy ezt valmaiért nem kaptátok meg.

Akkor is, ott van most az értesítő, rajta a telefonszámmal. Felhívod sézpen és egyeztetsz időpontot. Elég rugalmasak, nem fog nekik problémát okozni az, hogy este 7re jöjjenek.


Ne csinálj úgy, mintha nem lett volna elég lehetőség. Az, hogy bsztatok bele, az a ti bajotok.

2022. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!