Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet a konteó, hogy van...

Igaz lehet a konteó, hogy van valami az élelmiszerben, amitől a mai tini lányoknak irtó nagy seggük lesz?

Figyelt kérdés
Több magyarázatot is olvastam már erről és valami hormonális dolog van a háttérben állítólag. Ha megnézitek, hogy némelyik mai tininek mekkora hatalmas formájú hátsója van és összehasonlítjátok a régebbi generációs tini lányok fotóival, akkor észre lehet venni, hogy régebben ez nem így volt. A néger és a latin csajokra volt jellemző ez a segg méret és forma ami most sok fehér lánynak van.

2022. nov. 14. 23:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kétségeim afelől, hogy egyáltalán be lehetne e bárhogy folyásolni (tudom, hülyén hangzik), hogy ki hová hízik. De ha lehet is valahogy (erős kétségeim vannak) akkor tuti nem nagymértékben és tuti nem így.


Az ember genetikailag meghatározottan vesz fel és ad le zsírt. Van akinek az átlagnál több zsír meg a hasára, van akinek az átlagnál több a seggére (hasra inkább megy arányaiban több). Ha valaki hízik, akkor a genetikája alapján meghatározottan szed fel zsírt alapból az egész testére és ha olyan típus, seggre vagy hasra a szokásosnál is többet. De ilyen nincsen, hogy beleteszek valamibe valamit, és majd a tinilányok ettől seggre kezdenek el hízni. Eleve a pasik meg a felnőtt nők nem híznak tőle seggre? Vagy a konteó szerint ez a dolog csak a lányokra hat? Baromság ez az egész és a kérdező jó nagy baromságot kezdett el gondolni. Nem ismerem a kérdezőt de így csak emiatt a kérdés miatt nem gondolom értelmesnek de ez csak 1 kérdés és nem is ismerem.

2022. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Mármint egy kérdés miatt (vagy több kérdés miatt) alapból nem lehet megítélni a másikat minden esetben, bár a gyakori a személyeskedés melegágya. Sokszor egy kérdés is elég lehet ahhoz, hogy a másikat jól feltérképezzük, de volt már példa rá, hogy engem is alaposan félreismertek a kérdésem vagy kommentjeim alapján ezen a fórumon. Ergo a kérdező hülyeséget írt de nem vagyok benne biztos, hogy hülye is.


De az érdekelne, hogy amiket a kérdező olvasott, azok mivel indokolták ezt a konteót, ami így ebben a formában nem létezhet.

2022. nov. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
11-es, az életmód mindenképp befolyásolja. Pl. az ülőmunka, mozgásszegény életmód tipikusan segget növeszt.
2022. nov. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%
A nők általában sggre híznak, a ffiak meg hasra!
2022. nov. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
14. Ezt nem mondanám. Van több betegség, amivel egységesen híznak xy helyekre! Lásd, has, derék(lovagló), csípő, fenék feletti részek. Lásd, PCOS, IR, stb.
2022. nov. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy hívják kalória.
2022. nov. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
16 éve voltam Angliában, ott a fiatal lányoknak már akkor ilyen méretű seggük volt (fehérekre mondom).
2022. nov. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Csak a mogásszegény életmód, túlevés tehet erről.
2022. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18. Ezt nem mondanám. Én évekig (qpcevig lovagoltam) majd kosaraztam és görkoriztam, most jelenleg edzek konditeremben, kisebb kihagyásokkal. Mégis beteg vagyok (PCOS) és van egy pici pocim.


Szép vagy nem, párom így szeret ahogy vagyok, persze igyekszem változtatni rajta. :)

2022. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
10 évig*
2022. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!