Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet a konteó, hogy van...

Igaz lehet a konteó, hogy van valami az élelmiszerben, amitől a mai tini lányoknak irtó nagy seggük lesz?

Figyelt kérdés
Több magyarázatot is olvastam már erről és valami hormonális dolog van a háttérben állítólag. Ha megnézitek, hogy némelyik mai tininek mekkora hatalmas formájú hátsója van és összehasonlítjátok a régebbi generációs tini lányok fotóival, akkor észre lehet venni, hogy régebben ez nem így volt. A néger és a latin csajokra volt jellemző ez a segg méret és forma ami most sok fehér lánynak van.

2022. nov. 14. 23:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igen, az egészségügyi állapot is hozzájárul az elhízáshoz. Azon gondolkodom, ha valaki minden nap órákig futna, akkor nem hízna el, de érthető, hogy nincs mindenkinek erre ideje.
2022. nov. 16. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21. Ez egy nagyon nagy baromság, kérlek ne írj ilyet..
2022. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Túlsúly csak akkor keletkezik, ha kalóriatöbblet van. Azt mondod, ha valaki elhízásra hajlamos, de nagyon szigorúan diétázik, meg napi több órán keresztül fut, vagy biciklizik, akkor is elhízik?

Néztem kövér emberekről műsorokat meg ismerek is párat, mindegyiknek káros étkezési, mozgási szokásaik vannak. Pl. Nikokado Avocado. Azt megértem, ha valaki irodai munkás napi 12 órában, otthon meg gyerekei vannak, nem ér rá edzeni, akkor nála lehetetlen fogyni.

2022. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!