Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme van az ellenzéknek...

Mi értelme van az ellenzéknek beülni a parlamentbe?És az ellenzéki politikusok miért nem tudják még mindig, hogy április 3.a miért volt?

Figyelt kérdés
Szerintem pofon egyszerű a válasz arra,hogy miért lett fidesz 2/3. A magyar nép többségének egy Kádári figura kell,magára a liberalizmusra Magyarországon sajnos Budapesten és néhány egyetemi városon kívül nincs igény,akkor miért legitimálja az ellenzék a rendszert,és miért nem vonja le a konzekvenciát.

2022. nov. 15. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Felvenni a jussukat az eljátszott demokráciáért
2022. nov. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Mert ha már egyszer az adott körzetet megnyerték vagy lista alapján bekerültek, akkor a szavazóiknak minimum ennyivel tartoznak, hogy bemennek és megpróbálják a lehetetlent.
2022. nov. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én rájuk szavaztam,de nem azért Jakab Péter krumplit lóbáljon,FGYA hülyeségeket magyarázzon és hogy eltartsak a szavazatom miatt lusta,semmit sem dolgozó arcokat. Én rühellem a fideszt,de ha fele munkát beletennék amit Orbán beletett, hogy hatalomra jusson azt mondom oké. Azért szavaztam rájuk,hogy kormányváltás legyen,és hogy Magyarország helye biztosított legyen a nyugati szövetségi rendszerekben,de ha kormányváltás nem is,de legalább engem meg azt a 2 millió embert mint politikai kisebbségit képviseljen. Hát nem látom azt a melót ,hogy képviselne minket.
2022. nov. 15. 08:03
 4/13 hollófernyiges ***** válasza:
85%
Egyáltalán miért kell a Fidesz képviselőinek bent ülnie a parlamentben? A kötelező frakciófegyelem miatt bőven elég lenne ha egy titkárnő beülne 135 szavazattal, és mindent automatikusan megszavazna.
2022. nov. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Ennek az ellenzéknek valóban kár.
2022. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 mindegyik menjen pcsába
2022. nov. 15. 08:37
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Ez a teljesítmény számodra nem meggyőző? Nem is értem...

2022. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Már újságíróként is felejthetetlent alkotott, nem volt olyan cikk, amiben ne lett volna 8 helyesírási hiba.


De van akinek ez kell.

2022. nov. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem aggódj, nem is nagyon ülnek be..
2022. nov. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 egyáltalán ne üljenek be vagy ne vegyék fel a fizetésüket
2022. nov. 15. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!