Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek Bayer Zsolt...

Egyetértetek Bayer Zsolt véleményével, amit a "klímaaktivistákra" használt?

Figyelt kérdés
[link]
2022. nov. 16. 12:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Csak nevén nevezte azt, ami valójában. Ez se nem fröcsögés, se nem radikalizmus. Ez az igazmondás. Az meg sokszor fáj, ha szembe jön."


Kérdező, Bayer Zsolti és a lakájmédia egyik tipikus hazugsága, hogy Masgyarországon milyen fényes és dicső az élet, bezzeg nyugaton milyen idiótaságok vannak és baromi szar az élet. Mindeközben nyugaton az életszínvonal százszor akkora, mint itthon, és bár vannak hülyeségek, sokkal demokratikusabb a rendszerük.


Persze Bayer Zsóti és a Fidesz lakájmédia jól eltitkolja, hogy nyugaton mennyivel élhetőbb az élet, de hát a komcsik bevált módszere a nyugat fikázása.


Ha Bíer Zsóti éppen igazat is beszél, akkor is ellenségképek kreálására használja, miközben rothad az az ország, amiben él. Persze az sem baj neki, hogy a Fidesz minden idők legkorruptabb magyar pártja, de közben azon viccelődik, hogy a négerek arany ékszereiből jól lehetne "lakatni" afrikát. Hát a Fidesz ellopott pénzeiből inkább, de arról kussol.


Bayer 2 dolgot tud: Vagy hazudik, vagy ferdíti a valóságot, miközben eltereli a figyelmet a rothadó Magyaroszágról.


Az is külön érdekes, hogy a trágárol beszélő Pankotai Lili ellen felszólal trágár módon Bájer, miközben az ő karrierjének meghatározó szerepe a trágárkodás. De persze nem a trágár stílus a legnagyobb baj azzal a propagandista féreggel.

2022. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amúgy a linket az elején nem tudtam megnyitni, csak kiírtam magamból, hogy Bayer Zsolti miért rohadék. Aztán megnyitottam a linket és hogy-hogy nem megint nyugattal kapcsolatban beszélt. Ráadásul a trágár stílusát is hozta, de mint írtam nem ez a legnagyobb baj vele.


A Fidesz (ami neki adja a pénzt) szétlopta és szétverte az országot 2010 től napjainkig, de erről bezzeg nem beszél Bayer Zsótika. Ritka álszent és undorító az a pali, összetálkozik benne sok elem, ami miatt undorító egy fidesz propagandista. Ma 18:32 és ma 18:33 vagyok.

2022. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!