Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyire használtátok ki a...

Mennyire használtátok ki a hatósági áras élelmiszereket?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve, hogy pár élelmiszer ára hatóságilag maximalizálva van. Így végiggondoltam, hogy az elmúlt 1 évben a mi háztartásunk egyik terméket sem vásárolta. Mondhatni minket nemigazán talált meg ez az intézkedés:D

Ti mennyire használtátok ki a hatósági árakat?



2022. okt. 17. 23:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Megjegyzem hatósági áras üzemanyagot sem vásároltunk, de elég egyértelmű, hogy akinek van autója/motorja, az igen, így arra rákérdezni fölösleges.
2022. okt. 17. 23:05
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Én vettem csirkemellet, tejből is pont a másfeleset szeretem csak, olajat is használok, kutyám is van, így farhátat is veszünk, lisztet is használunk és tankolunk is, így igen, kihasználom.
2022. okt. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

A csirkemellfilét kihasználtam/használom. Gyúrós vagyok, ezért kell.

Egy istállóban edzem.

2022. okt. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Farháton kívül veszünk mindent, szóval eléggé.
2022. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Csirkemellfilé, olaj, tej, liszt.


De prémium gázolajat tankolunk.

2022. okt. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%
Csirkemellfilé (ahtósági áras) az esetek kb. 75%-ban nem volt, így valami drágábbat vettünk helyette. A többiből nem fogyasztunk sokat, mert egészségtelen.
2022. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Semennyire. Csirkét nem szeretem, olajból csak olívaolaj, teje Cserpes, lisztet nem használok, cukorból bőven elég annyi ami a csokiban Nutellában, stb van.
2022. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A csirkemellet, olajat, cukrot igen, de nem vettünk belőle többet mint amúgy tettük volna. Cukorból elkezdtünk kis készletet tárolni a jövő évi befőzéshez is, mivel sokáig eláll.
2022. okt. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én semennyire, ezeket pont nem veszem, mert nem sütök-fűzök, vagy nem ilyen ételt.
2022. okt. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Semennyire, egyiket se veszem, használom, fogyasztom. Hatósági áras benzint is talán 4-5-ször vettem az elmúlt egy évben.
2022. okt. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!