Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül másokat is...

Rajtam kívül másokat is zavarnak a fröcsögő kommentelők?

Figyelt kérdés
Facebookon kikövettem az összes hírportált és politikai oldalt, szimplán a pöcegödör, kocsmatöltelék és melldöngető, habzószájú idegbeteg primitív kommentelők miatt, mert olyannyira zavarnak, hogy konkrétan látni sem bírom őket. Erre egyszerűen azt szokták mondani, ne olvasd a kommenteket. Ettől függetlenül, sok esetben elkerülhetetlen, megértem azokat is, akik azt mondják, hogy ignoráljam őket, de mégis már maga a tudat, hogy sok cikk alatt mennyi gyűlölködő kisebbségi komplexusos ember éli ki magát azzal, hogy másokat gyaláz meg, és egymás halálát kívánják és észre sem veszik, hogy mekkorát hibáznak, mintha beteg lenne a társadalom egy jelentős része, annyira meg vagyunk osztva ezzel a jobb és baloldal hülyeséggel, annyira elvakítja az embereket a politika és az a sok indulat és valami eszméletlen az a sok kárörvendő gonosz ember, mintha valami idegroham lenne úrrá rajtuk és kommentszekciókban vezetnék le a feszültséget másokon és ami ennél is durvább, maga a színvonal, hogy ezek a mocskolódó kommentek határokat lépnek át, egymás és egymás családjának a halálát kívánják és basszus, ezek nem tudják mi az a normális véleménynyilvánítás, nem tudják mi az a vitakultúra és sajnos nálunk magyaroknál ez mindennapos jelenség. Ha megnézek egy angolnyelvű esetleg külföldi hírportál alatti kommenteket, sokkal kultúráltabb és fele annyira sincs tele fröcsögő kommentekkel.

2022. nov. 17. 13:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"ahogy lezártad a mondandód, ebben kicsit kételkedem"


Oké, így visszaolvasva valóban finoman sem lett építő. Abszolút az eszmecserét kerestem, csak kijött belőlem a frusztráció, elnézést érte.


Így visszagondolva erősen piszkálta az önérzetemet az az általad vázolt felállás, ahol a szegény nyomorult ellenzékiek a vereségből és a saját pártjaikból fakadó frusztrációjukat vezetik le az erről egyáltalán nem tehető jobboldaliakon, akik pedig egyszerűen csak jogos önvédelmet tanúsítanak. Azért ez így nem gyengén leereszkedő alapfeltevés.

2022. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

20

És Bayernak kórusban válaszol:

Tótha W.

Perintfalvi

Bartus László

Németh Péter

Bolgár úr

Gábor György

Kaltenbach

Vásárhelyi Mária

Juszt

Vágó

Prohászka

Schilling Árpád és neje



csak, hogy a gyűlölködésben a baloldal mércéje szerint egyensúly legyen :)

2022. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

21 Oké, legyünk korrektek.

Nyilván a jobboldalon is van hiba, megalapozatlanság, igazságtalan fröcsögés.


Ez egy nagyon hosszú kocsmai verekedés, ahol mindenki megesküszik, hogy a másik ütött először (vissza).


És mivel (szerintem természetes módon) a politika az értelem mellett jelentősen érzelmi kérdés is, belátni hogy a másiknak igaza van, pokoli nehéz. (Ez szintén mindkét oldalra erősen igaz).

2022. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Én épp emiatt nem Facebookozok már jó ideje. Nem is kommentelek máshova, csak néha Redditre meg ide.
2022. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Engem is zavarnak. A sok véres szájú öregasszony/öregember, akik "mozgássérültek", de tüntetni vagy ellen tüntetni ki tudnak vonulni, és a banyatankkal is fel tudnak lökni, amikor sietni kell a buszhoz, mert senki más nem fontos csak ők. Az öregeknél látom sokszor a legnagyobb önzőséget, és a politikusok is őket használják ki talán a legjobban.
2022. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 szg74 ***** válasza:
Nem említette senki a moderátorok szerepét. Az az érzésem, a lényegi oka, hogy nagyon kitolják a határokat: a pénz! (Ady Endre: "Vér és arany", sajnos ma is aktuális.)
2022. nov. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!