Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rajtam kívül másokat is...

Rajtam kívül másokat is zavarnak a fröcsögő kommentelők?

Figyelt kérdés
Facebookon kikövettem az összes hírportált és politikai oldalt, szimplán a pöcegödör, kocsmatöltelék és melldöngető, habzószájú idegbeteg primitív kommentelők miatt, mert olyannyira zavarnak, hogy konkrétan látni sem bírom őket. Erre egyszerűen azt szokták mondani, ne olvasd a kommenteket. Ettől függetlenül, sok esetben elkerülhetetlen, megértem azokat is, akik azt mondják, hogy ignoráljam őket, de mégis már maga a tudat, hogy sok cikk alatt mennyi gyűlölködő kisebbségi komplexusos ember éli ki magát azzal, hogy másokat gyaláz meg, és egymás halálát kívánják és észre sem veszik, hogy mekkorát hibáznak, mintha beteg lenne a társadalom egy jelentős része, annyira meg vagyunk osztva ezzel a jobb és baloldal hülyeséggel, annyira elvakítja az embereket a politika és az a sok indulat és valami eszméletlen az a sok kárörvendő gonosz ember, mintha valami idegroham lenne úrrá rajtuk és kommentszekciókban vezetnék le a feszültséget másokon és ami ennél is durvább, maga a színvonal, hogy ezek a mocskolódó kommentek határokat lépnek át, egymás és egymás családjának a halálát kívánják és basszus, ezek nem tudják mi az a normális véleménynyilvánítás, nem tudják mi az a vitakultúra és sajnos nálunk magyaroknál ez mindennapos jelenség. Ha megnézek egy angolnyelvű esetleg külföldi hírportál alatti kommenteket, sokkal kultúráltabb és fele annyira sincs tele fröcsögő kommentekkel.

2022. nov. 17. 13:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem egyedül téged zavarnak, engem nem igazán
2022. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Angolnyelvű oldalak is tele vannak ilyenekkel, gyűlölködéssel, twitter a republikánus-demokrata ellentéttel, stb.


Ha kifejezetten politikai kommenteket nézel, akkor az angol nyelvű net semmivel sem különb, ha kellően széles rálátásod van.

2022. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

1. Ha téged nem zavarnak, még nem jelenti azt, hogy egyedül engem zavarnak.


"A bolond ismervén, hogy a tapasztalatain kívül eső dolgokat lehetetlennek gondolja"

2022. nov. 17. 14:01
 4/26 anonim ***** válasza:
30%
Hát, a magyar nem éppen egy a kultúráltság népe, ezt sajnos be kell látni.. Amit, meg a Fidesz csinált ebből az országból mentálisan is, az már inkább a tragikomikum kategória.
2022. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
Engem is zavar, de nem kell fb-ra menni, itt is elképesztő ami megy. Az emberek frusztráltak, fel vannak hergelve, tele vannak sztereotípiákkal és pöccre indulnak.
2022. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell ilyet olvasni, ha nem bírod.
2022. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
6. Nem bizony ebben igazad van és megértem az álláspontod, a Facebookot kifejezetten arra használom, hogy az általam érdekelt témaköröket kövessem, tehát, jelenleg a profilom teljesen politikától mentes. Ha pedig a hírekre vagyok kíváncsi rámegyek valamelyik hírportál honlapjára Facebookon kívül.
2022. nov. 17. 14:05
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a baloldali embereknek nincs ma pártjuk, így rájöttek, hogy hosszú távon kell berendezkedniük ellenzéki létre.

Mert azok a pártok, akiknek képviselniük kellene őket, rendre a szemükbe hazudnak és nem akarnak létrehozni egy normális ellenzéket.

Az ellenzéki szavazók nem tudnak kikövetelni maguknak egyetlen normális ellenzéki pártot vagy erőt.

Ettől aztán frusztráltak lesznek. Megtelnek gyűlölettel és s saját maguk tehetetlenségére azt mondják ilyenné tette az országot a Fidesz. Ezzel persze magukat mentve maguknak hazudnak.


Pedig, ha nem tetszik, csak le kellene váltani.

2022. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Már ne is haragudj 8. de a kormánypárti és "jobboldali" kommentelők épp úgy tele vannak indulattal, sőt talán a fideszesek és a mi hazánk szimpatizánsai a legvadabbak, kb barbár szint. (Tisztelet a kivétel)
2022. nov. 17. 14:17
 10/26 anonim ***** válasza:
43%
#8 szép csúsztatást írtál, mert abszolút igaz, amit leírtál, de csak az igazság egyik fele. Ugyanakkor a kormánypárti fröcsögésre ez alapján nehéz magyarázatot találni, hiszen nekik van pártjuk, aki tökéletesen kielégíti őket. Akkor ők vajon miért frusztráltak?
2022. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!