Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, az EU lényegében...

Mit szóltok, az EU lényegében kijelentette hogy a Fidesz akkor sem kapja meg az EU-s pénzeket ha összesz@rják magukat?

Figyelt kérdés
Eközben a gazságügyi miniszter asszony kijelentette hogy szerinte mindent megtettek, magyarán a klasszikus "mennyit engedsz a korrupció feléből" eset.

2022. nov. 18. 17:31
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

A DK egy rögeszmés, szektás, demagóg, sunyi párt. Mindig bebizonyitották, mióta vannak. A tetvezésről, O1G-zésről, vabillára hányásról is leszokhatna egyébként a kedves DK-s kommentelő, mert nagyon proli.

Én nem szeretem a DK-t, de még soha életemben nem gyurcsótányoztam.

2022. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
vasvillára
2022. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 DK-s ***** válasza:
65%

#21-nek:


Én soha nem emlegettem vasvillát.


Én a lámpavasat favorizálom, lehetőleg saját kézzel!


Nem véres, de ugyanúgy célravezető.

2022. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
A DK-s kommentelő egyébként más irta más kérdésekhez, hogy politkus, a Dk szineiben. Kemény, hogy ilyen a kommunikációja (O1G, vasvillára hányom Orbánt, tetű).
2022. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Pont ezekkel bizonyitod be egyébként, hogy a DK egy sunyi, rögeszmés, demagóg párt.
2022. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 DK-s ***** válasza:

Ismét #21-nek:


Az pedig hogy szerinted proli a stílusom, hidegen hagy.


1.) proli vagyok


2.) Nem érdekel SENKINEK a véleménye. Meghallgatom, és ennyi. Nekem nem kell a "számba köpni", hogy "nyálam" legyen!

2022. nov. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 DK-s ***** válasza:

#24-nek:


És megint indul a hazugság alapú uszítás, igaz? Jólesik?


Ennél nagyobb boldogságod SOHA ne legyen az életben! XD


Nem vagyok politikus, csak párttag.

2022. nov. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Bocs, akkor párttag vagy. És csodálkoztok ezzel a kommunikációval, hogy nincs nagy tábora a DK-nak ?
2022. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
62%
#28 Jaj, hagyjuk már ezt az álszent dumát! Olvassatáok már el a fideszesek hogyan kommunikálnak. "Boldog karácsonyt!" "Mocskos libsik" "A kommunisták mind elmennek szavazni!" Báyer Zsótika, meg az egész csürhéje, mandiner kommentekkel bezárólag. A nép erre a stílusra vevő, ha ez lenne a baj, akkor sem a DK-nak, sem a Fidesznek nem lennének szavazói. Ellenben ma már kb. csak nekik vannak. Akkor mégis miről beszélünk? Ostoba, proli társadalom a magyar, ez az igazság.
2022. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 DK-s ***** válasza:

#28-nak:


Honnan veszed, hogy nincs nagy táborunk? A közvélemény-kutatók találgatásaiból?

2022. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!