Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, az EU lényegében...

Mit szóltok, az EU lényegében kijelentette hogy a Fidesz akkor sem kapja meg az EU-s pénzeket ha összesz@rják magukat?

Figyelt kérdés
Eközben a gazságügyi miniszter asszony kijelentette hogy szerinte mindent megtettek, magyarán a klasszikus "mennyit engedsz a korrupció feléből" eset.

2022. nov. 18. 17:31
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
100%
10 év alatt elérte a Fidesz, hogy prolibb legyen mint volt.
2022. nov. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

29, én nem tartom magam álszentnek, ahogy irtam, én nem szoktam pl. gyurcsótányozni. Ellenben ha felnéz erre az oldalra valaki, tele van fideSS-szel, fidpatkánnyal, a DK-s látod még büszke is rá, hogy milyen szépen beszél.


Nem érdekel Bayer.

2022. nov. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 DK-s ***** válasza:
95%

#32-nek:


Nem vagyok büszke, de nem is szégyenlem azt, aki vagyok.


Én legalább egyenesen kimondom a véleményem. És nem játszom a polkorrektet.

2022. nov. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
33%
Nem a fidesz bukja ezt a pénzt. Ők ugyanúgy hozzáférnek és elveszik a kasszából amennyire szükségük van. A magyar emberektől vonta meg az Eu a pénzt, miközben elvárják, hogy cégeik bűntetlenűl feneketlen zsákokban hordják ki innen a vagyont, s a tagdíjakat is fizessük ki időben.
2022. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Orbánék erre rászolgáltak, ha így lesz, azt meg fogják érdemelni. Persze lehet vitázni, hogy ez az átlag magyart mennyire érinti, de az biztos, hogy megérdemli a Fidesz mndezt.
2022. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
8%

Tudatlanság jutalma a népirtó internácik fosztogatása, mint ahogy az a fővárosban működik is. Szándékosan akarják csődbe dönteni a fővárost. Ebben nagy munkája van a dollárbaloldalt fizető ügynököknek.


Csak szólok, hogy 2008-ban 82%-kal hajtotta el az ország a népszavazáson Gyurcsányt, majd 2010 2/3-dal Bajnait.

Korrekt ember nem dől be a baliberális propagandának, hanem visszalapoz, és gondolkodik.


Súlyos munkanélküliség, szétlopott ország, bedöglött gazdaság, súlyos eladósodottság, lerothasztott eü. és oktatás, általános ingatlanadó, fizetős felsőoktatás, tankönyvbiznisz, tömegesen haltak éhen, fagytak meg, és Kuncze “megélhetési bűnözőknek” nevezve a fosztogató gyilkos hordákat, rászabadította az öregekre.


Na, leszavazás indulhat, mert a valóság sokkoló. A történelmi tények meg adottak.


Ne akarjátok, hogy nektek is meg kelljen élnetek. A tanulatlan ember büntetése ugyanis az, hogy át kell élnie azokat a borzalmakat, amikre az idősebbek hiába figyelmeztetik.

2022. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

"Súlyos munkanélküliség, szétlopott ország, bedöglött gazdaság, súlyos eladósodottság, lerothasztott eü. és oktatás, általános ingatlanadó, fizetős felsőoktatás, tankönyvbiznisz, tömegesen haltak éhen, fagytak meg, és Kuncze “megélhetési bűnözőknek” nevezve a fosztogató gyilkos hordákat, rászabadította az öregekre."

És? Most is ugyanez van. Mi változott? Azon kívül, hogy még nagyobb az infláció, és nem lehet benzint meg cukrot meg lisztet se kapni?

2022. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Ez egy g3cigránát, ne cibáld már.
2022. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!