Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek miért panaszkodnak...

Az emberek miért panaszkodnak a jelenlegi összes intészkedés ellen, amikor megtehették volna áprilisban, hogy alternatívát keresnek a jelenlegi vezetéssel szemben?

Figyelt kérdés
Egyértelmű, hogy az embereknek erre van szüksége, mivel a legerősebb 2/3 jött össze idén.Itt lenne az ideje megenni azt amit főztek.

2022. nov. 19. 10:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Pl. hagyni lerohadni az infrastruktúrát, az egészségügyet, az oktatást, az ország gazdaságát, fejlesztésekre szánt pénzek elherdálása, elsinkófálása, az ársapkák, a környező országokkal a kapcsolatok megromlása, az EU-val való kapcsolat megromlása, az oroszoknak való lefekvés, soroljam még? Szerintem te is nagyon jól tudod, mik a jelenlegi problémák az országgal.
2022. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

#11

Az infrastruktúra nincs lerohadva, jelentősen jobb állapotban van, mint 12 éve. Az egészségügy is jobb valamivel. Az oktatás tényleg romlott, de az indig is egy kalap szar volt. A gazdaság jelentősen javult az elmúlt 12 évben. Hogy érted, hogy a gazdaság le lett rohasztva? Mennyi fejlesztésre szánt pénz lett elsinkófálva, meg tudnád mondani? Miben merül az ki, hogy lefeküdtünk az oroszoknak?

2022. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ha az ellenzék nyert volna, akkor tagjai lennénk az EU Ügyészségnek, és jönne a pénz ezerrel Brüsszelből!

De: ennek az elmeháborodott hordának már nincs tekintélye, nincs hitele - így nem ad pénzt Brüsszel!

És Brüsszel nélkül sz@rt sem ér a gazdaságunk, ez teljesen nyilvánvaló!

2022. nov. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem ezekre a retkesekre szavaztam, mégis én is szívok a sok agyatlan birka miatt... Aki meg rájuk tette az X-et csak maradjon csendben. Az a baj, azok os megszívják akik nem ezekre szavaztak:(
2022. nov. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!