Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrétan kik azok az ismert...

Konkrétan kik azok az ismert személyek név szerint, akikre azt lehet mondani hogy a Fidesz szellemi elitje?

Figyelt kérdés
Nem vitát akarok indítani, elég csak neveket írni akiről úgy gondoljátok.
2022. nov. 21. 20:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Gáspár Győző.
2022. nov. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%
Tölgyessy Péter
2022. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Sulek Péter ***** válasza:
28%

Én szakmailag Varga Juditot jónak találom,mint jogász. Szíjjártó pedig,mint külügyminiszter.

Orbán Viktort és Lázár Jánost pedig,mint politikust tartom jónak, pozitív és negatív értelemben is,azt mondják,amit az emberek hallani szeretnének. tipikus politikusok.

2022. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ezeket tudom, Kis Grofo, Győzike, Nagy Feró, Bencsik, Bayer megafonosok és társaik, de én most viccen kívül tényleg olyanokra vagyok kíváncsi mint ahogy írták pl. Tölgyessy Péter.
2022. nov. 21. 20:40
 5/24 A kérdező kommentje:
Lázár nálam még belefér, de Varga Judit meg Szijjártó Péter szerintem tipikus ilyen beégős mémek.
2022. nov. 21. 20:42
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

Tölgyessy Orbánék maffiállamát eleget kritizálta az utóbbi években, úgyhogy őt a fidesz szellemi elitjéhez sorolni kicsit túlzás.


Régen volt képviselőjük, de az már elmúlt, mikor látta, mivé váltak.

2022. nov. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
15%

#6

Láttad a Partizán interjút? Hótziher, hogy a Fideszre szavazott.

2022. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
78%
7: egyáltalán nem biztos, az ellenzéktől nincs elájulva, és a fideszben elismeri a politikai tehetséget, de egyáltalán nem az jön le, hogy helyeselné, amilyen irányba viszik az országot
2022. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Tóth Gabcsika kimaradt XD Az ősmagyar keresztény ősanya:)
2022. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Lánczi András, Mráz Ágoston Sámuel, Fricz Tamás, Matolcsy György, Liszkay Gábor, Ómolnár Miklós, Garancsi István, Schmidt Mária, Jeszenszky Zsolt, Kiszely Zoltán, Lánczi Tamás, Széles Gábor, Giró-Szász András, Boros Bánk Levente, Bayer Zsolt, Vidnyánszky Attila, Huth Gergely, Kumin Ferenc, Pindroch Tamás, Földi-Kovács Andrea, Kovács Ákos, Ókovács Szilveszter, Bencsik Gábor, stb. (Szándékosan nem politikusokat írtam, azok ott vannak a kormányban, illetve a parlamentben. Ez inkább a holdudvar.)
2022. nov. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!