Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a sálas akció ez figyelemel...

Árokpart kérdése:

Ez a sálas akció ez figyelemelterelés lehet valamiről?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 20:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Emiatt vajon Ausztria fogadna ha ki szeretnék hozzájuk költözni?
2022. nov. 22. 20:55
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Nem Árokpart.

Volt egy futball meccs és a miniszterelnök felvett egy szurkolói sálat miközben szurkolt a magyar csapatnak a meccsen.

Ha valaki el akarta bármiről is terelni ezzel a figyelmet, akkor azok a ballibes média szereplő lehetnek, akik előhozták ezt a témát és azóta is nyomják ezerrel.

2022. nov. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
2-es, ja, véletlenül nagymagyarországos sálat vett föl. Hát tudod, a Fideszben nincsenek ilyen véletlenek. Ez egy gumicsont volt, amin elvitatkozgatnak az emberek és addig se firtatják a hétszeres gázárat, a kétszeres áramdíjat, a naperőművek és a szélerőművek ellehetetlenítését, az oktatás problémáit, az egészségügy problémáit, az ársapkák miatt kialakuló áruhiányokat stb. stb.
2022. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet, hanem biztos.
2022. nov. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%

#3 Nem tudom te hogy szoktál öltözködni, én nem szoktam véletlenül felvenni egy sálat vagy mást.

Senki nem mondta hogy véletlenül volt a nyakában ez a sál. le is írtam "Volt egy futball meccs és a miniszterelnök felvett egy szurkolói sálat miközben szurkolt a magyar csapatnak a meccsen."

Régi mondás már, hogy nem az a rossz aki rosszat mond - hanem aki rosszra gondol. Ugyanez érvényes ezzel a sállal is. Nem Orbán a rossz mert felvett egy történelmi Magyarország határait ábrázoló sálat amikor az összes magyar szurkol egy focimeccsen a magyar csapatnak, mert ekkor az összes magyar szurkol a magyar focicsapatnak akkor is ha a jelenlegi magyar határokon kívül van. Az a rossz aki ebből megpróbál ilyen ostoba hergelést csinálni.Teljesen nyilvánvalóan akik most ezen hisztiznek, azokat korábban nem zavarta amikor a románokkal koccintott egy vezető politikus a számukra ünnepnapon ami nekünk gyásznap, Erdély elcsatolásának napja. Ahogy nem hallottam őket sivalkodni a turul szobor ledöntése miatt az ukránoknál sem.

2022. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!