Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi miatt szálltak rá a "magyar...

Mi miatt szálltak rá a "magyar" politikusok a CEU egyetemre? Mi bajuk vele? Ez is egy ugyanolyan figyelemelterelés, mint az internetadó?

Figyelt kérdés
Szabadon akarnak lopni gondolom. Az emberek meg ha ilyenkor össze tudnak fogni, akkor a fizetésekért, meg az egészségügyért is összelehetne. Nah meg a politikusok lopása ellen..

2017. ápr. 2. 12:15
1 2
 1/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Most az volt a Soros.
2017. ápr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Amíg Soros él, ez lesz, mert úgy tűnik, hogy működik a dolog. Én arra leszek kíváncsi, hogy Soros után, kit fognak "kijelölni" a Sátán szerepére.
2017. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Fatal_3rror_ ***** válasza:
96%
A migránsok már nem nagyon jönnek, Brüsszelt is megállították mert még mindig Belgiumban van, népszavazást sem kell kiírni mostanában, így muszáj keresni egy aktuális témát amin elcsámcsog a nép egy darabig.
2017. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert onnan tudnak a legkevesebbet lopni, így el kell terelni a figyelmet a számukra "kifizetődőbb" témákról (oktatás, egészségügy).
2017. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Fogyó an vannak a támogatók, kellett egy új mumust előkapni, viszont ezzel most ráb@ sztak mert hatalmas falba ütköztek itt. Nekem egy volt osztálytársam odajár és nem lett belőle balliberális ufó soros termináror mint ahogy azt mondják. Egy teljesen normális lány maradt aki brutális jól tud angolul. Rengetegen állnak az egyetem mögött, köztük én is ellenzem. Van egy jól működő nemzetközileg elismert egyetem akkor miért kellene beszüntetni? Soros pont les z@rná ha most ezt az egyetemet át kellene költöztetni pl Krakkóba vagy akármilyen városba. Sorost ezzel semmilyen kár nem éri azonban az országunkat igen. Elvesztünk egy oktatási intézményt.
2017. ápr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
*köztük én is ellenzem a beszüntetését*
2017. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Minden hétre kell egy új ellenség, mert ha az egységsugarú fideszes nem kap ellenséget, elkezd gondolkodni. Például azon, hogy egy gázszerelő hogy lesz 2 év alatt milliárdos.
2017. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

#7


De nem veszed észre, hogy ezek a gumicsontok NEKTEK nem fideszeseknek mennek?


Honnan van egy gázszerelőnek ennyi pénze? Lopta, sikkasztotta, elvette.... Leszarom honnan van.


Ezen a CEU ügyön TI csámcsogtok folyamatosan. Olvasd vissza csak itt a kérdéseket. Mind ellenzéki oldalról jött, hogy má megin mi ez a diktatúra.


Ezen a gumicsonton rágódtok és észre sem veszitek.


Engem nem érdekel a CEU. Örüln3k ha megszüntetnék de az se érdekel ha nem.


Én tisztába vagyok a Fidesz mocskosságaival, mégis rájuk fogok szavazni.

Ti meg a ceun hőbörögtök.


Azt hiszitek, hogy a fideszes mennyire meg van vezetve de közbe nem veszitek észre, hogy TI kajáljátok folyamatosan a gumicsontot. ;)

2017. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

"Engem nem érdekel a CEU. Örüln3k ha megszüntetnék de az se érdekel ha nem."


Mert ugye SZERINTED az jó az országnak, ha egy világhírű tanintézménnyel kevesebb van nekünk, ugye?


"Én tisztába vagyok a Fidesz mocskosságaival, mégis rájuk fogok szavazni."


Két dolog lehetséges:

1. Egyáltalán nem vagy tisztában vele...

2. Akkor eresztettek szélnek téged, mikor megszűnt az elmegyógyintézet.

2017. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

#9


3.Vagy a Fidesz mocskosságaiból van részesedésem.


Ilyenkor mi van kisbarátom? :D

2017. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!