Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma láttam egy óriásplakátot,...

Ma láttam egy óriásplakátot, hogy „ Visszaadjuk a magyar honvédség megbecsülését " . Ki vette el ? Én nem , az biztos !

Figyelt kérdés
2022. nov. 23. 12:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

Na ja, Gyurcsány leépítette, de mit is épített le? Annak idején abban a formában nem volt sok értelme a honvédségnek. De ha Gyurcsány akkor elkezdi önteni a honvédségbe a pénzt akkor meg azért lenne szemét disznó, mert nem a lakosságra költi?

Nem védeni akarom azt a tökkelütöttet, de úgy látom mindegy mit csinált, az a baj ma is, ö okozta a mai inflációt is?

2022. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

11


Akkor most leépítette a honvédség megbecsülését vagy nem?

Mert hogy akkor szerinted is igen. Igaz összevissza beszélsz!


Magad sem nagyon tudod hogy mit!

2022. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Elsődleges ez egymásnak kilincset sorban adó MSZP-SZDSZ alapú kormányok.

Hivatásos katonaként láttam és megéltem egyet, s mást az egymást követő kormányok, hadügyérek uralma alatt. Nos! Az MSZP és az SZDSZ által folytatott katonapolitika hat szóval jellemezhető:

Instabilitás

Leépítés

Kiszervezés

Elvonások

Igénytelenség

Felelőtlenség


Ha ehhez hozzácsapod, hogy a média annyit tett az akkoriban érvényes összes körülményhez hozzá, hogy lényegében semmi szükség katonai véderőre a Magyar Köztársaságban, - mert a mindenható NATO mindent intéz, - akkor végképp nincs mit hozzáfűzni ehhez az egészhez.

Az egészben csak annyi volt csücskös, hogy a NATO idővel egyre határozottabban kiállt amellett, hogy kellene már nekünk is valamit tenni a közösbe - az elvtelen tapsikoláson, ill. szemlesütve és bólogatva mások által már leharcolt lomok elfogadásán kívül is.

Többek között ennek köszönhetően is viszonyulnak a Magyar Honvédséget felületesen vagy egyáltalán nem ismerő emberek úgy tömegesen a testülethez, hogy az a mai napig az alkoholista kitartott naplopók gyűjtőhelye, - fogalmuk sincs arról, hogy a ma katonaként élő emberek 95 %-ának nyomokban sincs köze a néhai Magyar Néphadsereg katonáinak életszemléletéhez, mentalitásához, moráljához!

Többek között ezeknek a trógeroknak is köszönhetjük ezt!

2022. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"nyomokban sincs köze a néhai Magyar Néphadsereg katonáinak életszemléletéhez, mentalitásához, moráljához!"

Na tessék, ott a valódi ok, hogy miért vesztette el a megbecsülését. Egyértelmü, de ti meg itt gyurcsányoztok megint, pedig ök a meglévö, nem megbecsült dolgot redukálták. Ezt szerettem volna átadni #11-ben. Már a rendszerváltás elött lett ilyen a helyzet.

2022. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!