Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ті is támogatjátok a sorkatona...

Ті is támogatjátok a sorkatonaságot?

Figyelt kérdés

Ha bevezetik a sorkatonaságot akkor a magyar férfiak rendet fognak tanulni és erős szellemű s fizikumú,igazi hazaszerető polgárok lesznek.



A roma kisebbséget is képes lehet integrálni a sorkatonaság,hisz ott majd megtanulhatják fegyelmet és kemény munkát,amit majd a közösségükben is kamatoztatni tudnak.



A hazaáruló egyének már most reklámozzák hogy el fognak menni innen,ami jó,hisz az ország végre megszabadul az évtizedek óta minket lehúzó liberálisoktól,ha még itt maradnak akkor ők is végre rendet tanulnak.



Tehát Magyarország hatalmasat fog nyerni a sorkatonaság bevezetésével.



Mi a véleményetek,ti is támogatjátok a sorkatonaságot?



2022. okt. 29. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Támogatom✅🇭🇺💪😎
Nem támogatom🚫🏳️‍🌈✖️😠
65 szavazat
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
78%
Sokratanoság sárán akloholistává válátként toágatom.
2022. okt. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
81%
Nem
2022. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
15%
Igen, tisztelet kell tanulniuk a fiataloknak.
2022. okt. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
74%
Én homokos vagyok. És a barátaim is homik. Mi nem támogatjuk ezt a hülyeséget. Minek lődözni? Agyhalottak!!!
2022. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
15%
4# Rádférne egy kis nevelés...
2022. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
25%
Én pl katona voltam, nem akarod te azt. A leggyengébbet dugtuk meg reggeltő estig.Mikor leszereltem hazajöttem megvertem a feleségem gyerekem, anyám, apám. És mindenki más is veri a csládját. Alkoholista drogfüggő ia lettem. Ez a sorkatonaság. Ez van. Ez az én és a szakaszom élménye. Ez van.
2022. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
22%
#8 A katonák homokosak ezek szerint?
2022. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
84%

Szükség törvényt bont. Nem tartjuk magunkat melegnek. Lyuk, amit kúrsz. Ennyi.


Katonaságot romantizálják. Amikor meg ott vagy, egy nagy szar az egész bazdmeg. :/

2022. okt. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
84%
#11 Pedig ezek szerint azok vagytok, már bocsánat.
2022. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
81%
Támogatom, mert abban a pillanatban, hogy bevezetik, internetadó szintű tüntetés lesz, k*rva nagyot fog csökkenni a fidesz népszerűsége és ha megpróbálnak leverni annyi tüntetőt, az garantált kormámyváltás lesz. Szóval igen, lépjék csak meg:D
2022. okt. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!