Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, hogy lehet az,...

Fideszesek, hogy lehet az, hogy a nyugaton élő magyarok nem panaszkodnak a "hanyatló" nyugatra? Nem lehet, hogy ők azért mégis jobban tudják mi van ott, mint ti?

Figyelt kérdés
Én még nem láttam, hallottam olyan kint élő magyart, aki panaszkodott volna, sőt inkább áradozni szoktak arról, hogy mennyivel jobb az ottani élet, mert ott legalább emberszámba veszik őket és élhető körülményeket, fizetést adnak nekik, nem úgy mint idehaza.. Akkor szerintetek ők tévednek és csak is ti látjátok jól a dolgokat itthonról..?

2022. nov. 23. 15:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
10 Szóval közöd sincs a valósághoz :)
2022. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én ITT ÉLEK, TE meg nem
2022. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tegyük fel egy falusi illetőt nézünk, aki egész nap a propagandát fújja, ő szerinted hitelt adna a külföldi magyaroknak? Neki az a lényeg, amit a fidesz propaganda mond, bár amúy az hazudik.
2022. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy már hazajött, és panaszkodott a királyi tévében. Igaz, hogy közben kiderült, hogy egy szava sem igaz, és kb. köztörvényes bűnöző volt kint.
2022. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mire kellene panaszkodom?

100 frankot keresek óránként napi 8 órával heti 5 nap ki lehet számolni hogy mennyit keresek ja és a cég 30 százalékban támogatja a lakhatásomat amúgy megsúgom hogy szobafestő vagyok. Nem tagadom az első év nehéz volt de csak az panaszkodik aki nem bírja a munkát.

2022. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!