Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az ami téged Magyarországon...

Mi az ami téged Magyarországon tart?

Figyelt kérdés

Megalázóan alacsonyak a fizetések, ehhez társulnak a lassan megfizethetetlen rezsi és bolti árak.


Mérgező a politikai légkör. Mindenhonnan ömlik a propaganda és a gyűlölet.


Mi az ami mégis itt tart?


2022. nov. 28. 14:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
A hazaszeretet, és a remény hogy lesz ez jobb is
2022. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17%
Félek a nemváltó ovodásoktól és migráncsoktól.
2022. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
A remény, és az hogy viszonylag úgy ahogy de megélek.
2022. nov. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%
Család, barátok, meg én szeretek itt élni, szeretem az országot, bármennyire is nehéz időket élünk, szerintem máshol se sokkal jobb. (nyilván adott keretek között, mert végtelen pénzzel biztosan jobb a pálmafák árnyékában)
2022. nov. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
31%

Kérdező

Soha nem akartam máshol élni.

Lett volna lehetőségem kimenni más országba, rövid időre meg is tettem volna, de soha nem akartam más országba menni csak mert problémáim vannak.

Amúgy nem megalázóan alacsony a fizetésem - bár tényleg nem sok. De csak azért mert magam váltottam pályát a saját akaratomból, az eredeti végzettségem és szakmám jól fizetne.

Él kint több barátom, rokonom, a valóság sehol nem az a szivárványos, aranytól dúskáló csodavilág aminek be akarjátok állítani.

"Mindenhonnan ömlik a propaganda és a gyűlölet."

Ha zavar akkor miért csinálod?

Miért nyomod a ballib propagandát és miért gyűlölködsz?

Ne tedd és jobb lesz ez az ország is!

2022. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 árokpart ***** válasza:
0%
Már nem sok minden. Bármikor kiköltöznék Ausztriába, csak Édesanyám egyelőre hallani sem akar róla, hogy kiköltözzünk, legalábbis meddig nyugdíjba nem megy addig semmiképpen sem. Ha csak én mennék el, akkor lényegében szétesne a család.
2022. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 árokpart ***** válasza:
14%
5-ös Pedig sajnos a kérdezőnek igaza van, mondom ezt volt Fideszesként.
2022. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

Árokpart ezt hagyd már abba!

Mindenki tudja hogy hazudsz, soha nem voltál fideszes. Elfelejted hogy a neved megmutat és tudjuk miket írtál évekkel ezelőtt is.

Attól mert te is beláttad hogy az MZP vezette ellenzéki összefogásra még neked sem szabad leszavaznod és annál még neked is jobb ha marad a fidesz kormányon, ezért rájuk szavaztál, még nem leszel sem fideszes, sem volt fideszes.

2022. nov. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 árokpart ***** válasza:
65%
Jó rendben van. Akkor soroljátok már fel, hogy mi az amit itt Magyarországon annyira jó és bárkinek akár egy középkorú embernek jövőképet nyújthat itthon vagy bárkinek a vegetáláson kívül. Egyébként meg már teljesen mindegy, hogy ki kire szavazott az egész bagázst már Parlamentestül el kellett vola réges-régen küldeni. Kíváncsian várom a lehetőségeket!
2022. nov. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Az, hogy 70 éves vagyok, nem kell még nekem szűkölködni. 90-es évek felfordulásában lehetett pénzt szerezni, amiből élek. A gyerekeim nem ilyen szerencsések, ők már határon túl élnek, vagy mondjuk úgy ezért szerencsések.
2022. nov. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!