Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Telex miért nem hozza le a...

A Telex miért nem hozza le a dollárbaloldal, Korányi Dávid botrányát ?

Figyelt kérdés
2022. nov. 29. 11:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Orbánék miért nem számoltatták el Gyurcsányékat?
2022. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
87%
Te várod el kérdező, hogy rendőrségként viselkedjen, nem mi!
2022. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
#8 Ezt is tette az elejétől fogva. Arról is beszámoltak, hogy hány hatóság indított vizsgálatot, milyen kapcsolatban áll Korányi Karácsonnyal és mik az érintettek álláspontjai. Ettől függetlenül a Telex nem oknyomozó hírportál, mint a Direkt36, hanem tényeket és információkat közölnek. Független, de nem elfogulatlan módon. Kíváncsi leszek mikor hozza le az Origó, hogy az OLAF megint vizsgálódik.
2022. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12, neked elmehettek otthonról. Én sosem kevertem a rendőrség munkáját az oknyomozó újságirással, az te voltál inkább.
2022. nov. 29. 11:21
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#10: Én pedig a kormányoldaltól várnám el, hogy ne dobjon be hazugságokat a köztudatba. Ugyanígy persze az ellenzéktől is elvárom.

Amit te szeretnél, hogy a Telex minden hazugságra reagáljon. Így is lehet, csak nem tudom miért nem lehet normális dolgokról beszélni és nem hazugságok elemzésével feltölteni az oldalakat. Sokakat jobban érdekelne. Mindazonáltal megjegyzem, hogy az említett témával foglalkozott a Telex, én láttam erről cikket.

2022. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor miért várod el tőlük, hogy miről irjanak és miről nem?
2022. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, a Fidesz korrupciójának Mészáros Lőrinc kevesebb, mint a felét teszi ki, de csak neki több száz milliárd forint a vagyona. Ha esetleg befektetéseken is nyert pénzt, az alapját a megbundázott közbeszerzések adták, amiket direkt neki adtak oda. És csak neki több száz milliárd forint a vagyona.



Ezzel szemben mekkora botrányokat is csinált a "dollárbaloldal"? Sokkal kisebbeket, már amik tényleg botrányok, ezt a sztorit nem ismerem.


Tehát a fidesz média hallgatja el a nagyobb botrányokat, bár mivel már az EP is megszavazta, hogy nem jogállam Magyarország és az Eu nem adott pénzt, így teljesen nem is lehet elhallgatni az ügyet, maximum hazudni lehet róla.

2022. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#4: és tudod, mi a szörnyű? Hogy csak be kellett volna írnia a domaint. Szerintem valamelyik nyomorult elkezdett ríni, hogy bezzeg ezt nem hozza le a telex, ez még bemondásra elhitte...
2022. nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!