Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormány azért dollárbaloldal...

A kormány azért dollárbaloldalazik, hogy idővel elvehesse a cégek, a vállalkozók és a lakosság esetleges dollárbevételeit?

Figyelt kérdés

#FIDESZ #kormány #vállalkozás #deviza #állami devizaéhség
2022. dec. 1. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem, hanem mert illegális kampányfinanszírozásra derült fény.
2022. dec. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Aha... véletlenül sem fogja a "dollárbaloldal" bevételének, meg "guruló dollárnak" és egyebeknek hívni a politikától teljesen független üzleti kapcsolatból, megbzásból, munkaviszonyból stb. származó adózott bevételeket...

Meglátjuk. Én figyelek.


Nem idevág, de 1. azt, hogy mi illegális, kizárólag a fidesz dönti el, és ha a fidesz a saját törvényeivel ellenkezőleg tesz valamit, azt miért nem nevezik illegálisnak?

2. Ha állami forráshoz nem, vagy más pártokhoz képest elenyésző mértékben jutó szervezetek nem állami, nem adóból származó forráshoz jutnak, az illegális, de ha ennek százszorosát az államkasszából nyúlják le minden eddiginél nagyobb mértékben "legálisan", miközben a tanárokat, a mentőket, az orvosokat stb. nem fizetik meg, neked nem nyílik ki a bicska a kezedben?

2022. dec. 1. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

#1

Minden választás alatt kiderül, hogy a fidesz az állami pénzekből kampányol. Ez miért meglepő? Minden választásnál vagy egy tucat esetben mondja ki a Kúria, hogy a fidesz csalt.

Elég szánalmas, hogy eddig nem zavart, most meg erre vered magad.

2022. dec. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
3: Na lássuk azt az egy tucat "csalás" esetet a Kúriától az idei választásról. Csak hogy ne tekintsen mindenki hazugnak.
2022. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4

Értem, szóval mivel nem követed a híreket, ezért nekem kell utólag bizonyítgatnom.

Szóval nem, nem fogok egy tucat cikkek belinkelni, ha érdekel, akkor bizonyítsd, hogy nem vagy ostoba és megtalálod magadtól őket a Google.


Egy link tökéletesen bizonyítja, hogy a fidesz csalt:

[link]

És egy második, hogy ez rendszeres:

[link]

2022. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még fél évig bírja ki addig még pártízezer dolcsim lesz aztán elhúzok.
2022. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy MZP-t még az ünnepek előtt bilincsben fogják elvinni. Maga Orbán Viktor mondta, hogy tesz erről, hogy így legyen.


Én bízom benne.

2022. dec. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hol élsz? Folyamatosan jönnek az Orbán-csomag megszorításai.
2022. dec. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit csinált MZP?


Mit csinált Orbán?

2022. dec. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Amerika pénzelte.
2022. dec. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!