Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád, hogy tanárok...

Támogatnád, hogy tanárok helyett internet legyen vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

Tanárokra meg iskolára már nincs szükség. Olyan korszakban élünk, amiben a másfél éves telón játszik miközben az anyja pelenkázza, 3 évesen már tud olvasni, 4 évesen pedig már időnként angolul szólal meg és informatikai szakszavakat használ.


6-7 éves korára, amikorra iskolaköteles lenne, már van akkora számítógépes tudása és angoltudása, hogy a netről bármit megtanuljon magának. Wikipédia, crashcourse, amazonról For Dummies könyvek, aztán bemehet letenni az érettségiket majd jelentkezni egyetemre digitális oktatásra.


Ami a tanárokat illeti, át kell képezni őket irodában Excelezésre vagy rendszergazdának, a gyereknek pedig biztonságosabb otthon Overwatchozni a netes haverokkal, akik tartózkodhatnak akár Ausztráliában vagy Chilében is, mint kimenni a játszótéri focipályára a sok herbálos, csöves meg cigány közé.



2022. dec. 2. 12:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
54%

Tegyük hozzá, hogy egy korábbi kérdés alatt kiderült, hogy a Politika kategória törzsközönségének 75%-a nem nevel egyerekt és nem többségük nem is akar soha gyereket.

Ez megmagyarázza miért van ilyen érdekes elképzelésük a gyermekek oktatásáról. Nekem is ködös elképzeléseim vannak pl a kengurutartásról, köszönhetően annak, hogy 0 tapasztalatom van. Csak én nem mondom meg a tutit, hogy hog ykéne egy olyan jószágot nevelni..:D

2022. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nincs gyerekem, mégis fontosnak tartom a tanárokat. Nem is értem az utolsó kommentet, mire akart kilyukadni ezzel a megjegyzéssel.
2022. dec. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
68%
22, arra, hogy ne csodálkozzunk, ha egyesek olyan dolgokat állítanak, mint hogy egy 3 éves gyerek már olvas, 6 évesen angolul beszél, mert elég valószínű, hogy a Kérdező a büdös életben nem találkozott még kisgyerekkel:D
2022. dec. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szülők közül is vannak pedagógus ellenesek, szóval nem ezen múlik, hogy valaki szerint fölösleges-e a tanár vagy sem.
2022. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
58%
24, jó, de azt állítani, hogy a gyerek 3 éves ír-olvas, az nettó baromság, aki látott már 3 éves gyereket, tudja, hogy ez hülyeség:D
2022. dec. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem is mondtam, hogy normális szülők vannak a pedagógusok ellen.
2022. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!